Denní horoskop 22.10.2019

Napsala | 22.10.2019

Beran

Přemýšlet musíte v delších časových horizontech, než jste zvyklí. Úvahy o tom, jak pojedete v létě na dovolenou, nejsou ani trochu předčasné.

Býk

Lidi, kteří mají dojem, že byste se o ně měli vít starat, neposlouchejte. Čím víc budete do jejich záležitostí zasahovat, tím horší dopad to bude mít.

Blíženec

Srovnáte člověka, který se vytahuje a na všechny má ironické poznámky. Vy mu s gustem vysvětlíte, že mu takové jednání nedovolíte ani teď, ani jindy.

Rak

Pocit, že si zasloužíte novou lásku, je stále silnější. Dnes však odolejte. Vztah, který by vám dnes hvězdy přinesly, by žádným velkým štěstím nebyl.

Lev

Do hazardu se nepouštějte. Pokud vám připadá, že situaci nemáte pod kontrolou, hrajte na čas a definitivní rozhodnutí ještě o pár dní odložte.

Panna

Neustále zakopáváte o člověka, o kterého opravdu nestojíte. Patrně budete muset změnit svůj život tak, aby se vaše cesty už dále zbytečně nekřížily.

Váhy

To, že dětem musíte stále dokola opakovat jednu a tutéž věc, vás nerozhodí. Když se ale začne stejně chovat partner, opravdu vás to naštve.

štír

Ráno se musíte pořádně soustředit na všechno, co děláte. Hrozí, že si doma zaklapnete klíče a pak budete shánět zámečníka nebo někoho, kdo vám pomůže.

Střelec

Jdete od úspěchu k úspěchu a od triumfu k triumfu. Pozor si však dávejte na zdánlivě malé kamínky. Když o ně zakopnete, bude to hodně dlouho bolet.

Kozoroh

To, že umíte a dokážete žít sami, víte už hodně dlouho. Dnes si však poprvé nahlas přiznáte, že vás takový život nebaví a že ho chcete změnit.

Vodnář

Miláček vůbec nepřehání. Můžete si to sice myslet, ale pravda to není. Když si celou věc ověříte, zjistíte, že ji popisoval vlastně velice střízlivě.

Přečíst  Denní horoskop 6.10.2019

Ryby

Práce je hodně, ale to vám ani trochu nevadí. Víte, že ve vašem případě je daleko horší stav, kdy je práce málo, než to, kdy je jí až nad hlavu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..