Denní horoskop 21.9.2020

Napsala | 21.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Dopoledne si dávejte pozor na to, co a hlavně jakým tónem komu říkáte. Mohli byste mít sice pravdu, ale když budete zbytečně drsní, nikdo to neocení.

Býk

Při Luně ve svém partnerském sektoru nedělejte pokud možno nic. Když necháte za vás oba mluvit a hlavně rozhodovat partnera, bude to daleko lepší.

Blíženec

I když si slibujete, že se nebudete zbytečně plést do cizích konfliktů, nakonec to nezvládnete. To, co se kolem vás děje, náležitě okomentujete.

Rak

Jsou věci, na které se nedokážete soustředit, i když byste opravdu měli. Nebylo by lepší, kdybyste je odložili na zítřek a dnes se věnovali sami sobě?

Lev

I Luna ve Lvu může být příznivá. Konečně můžete jasně definovat to, co chcete. Jindy byste to nedostali, ale teď se najednou zavřená brána otevírá.

Panna

Soutěživý typ z vás není a nebude. Pokud se vás někdo pokusí do takovéto aktivity vtáhnout, má smůlu. Mávnete rukou a dál si jedete svým tempem.

Váhy

Když se v práci dozvíte, že je něco snadné a jednoduché, můžete si být jistí, že je v tom nějaký háček. Na to, o co se jedná, přijdete už dopoledne.

štír

Luna ve vašem znamení spolehlivě přinese štěstí i tam, kde jste ho dosud neměli. Půjdete od úspěchu k úspěchu a budete sami se sebou velice spokojení.

Střelec

Lidi, kteří vám radí, co máte dělat, laskavě vyslechněte a pak dělejte to, co jste původně chtěli. Líbit se jím to nebude, ale to vám může být jedno.

Kozoroh

Jde o den, kdy musíte být opatrní na každé své slovo. To, co při kvadratuře mezi Merkurem a Plutem řeknete, vám nadělá další zbytečné nepřátele.

Přečíst  Denní horoskop 21.2.2019

Vodnář

Při Luně ve Štíru nedělejte pokud možno nic. Můžete si to dovolit. Když spočítáte aktivitu z posledních týdnů, zjistíte, že klidně můžete dát pauzu.

Ryby

To, co vám partner řekne, berte velice vážně. Můžete to sice znít jako produkt jeho fantazie, ale záhy zjistíte, že z toho dokáže udělat realitu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..