Denní horoskop 21.6.2020

Napsala | 21.06.2020

Beran

Slunce se dostalo do Raka a postavilo vás před problémy, co se týkají vaší rodiny. Do řešení se vám sice nechce, ale pustit se do toho přesto musíte.

Býk

Novoluní ve vašem sektoru komunikace je pro vás velice příznivé. Konečně budete mít příležitost probrat s partnerem všechno, co vám leží na srdci.

Blíženec

Když vám ráno kamarád zavolá a pozve vás na party, měli byste jít. Bude z toho velice zajímavé odpoledne, během nějž poznáte spoustu zajímavých lidí.

Rak

Novoluní, které se dopoledne odehrává ve vašem znamení, je velice inspirativní, konečně pochopíte, kdy vykročit na cestu, která vede k úspěchu.

Lev

Novoluní v Raku se vám postará o opravdu inspirativní sny. Bylo by dobré, abyste si z nich nedělali legraci, ale abyste nad nimi vážně přemýšleli.

Panna

Jde o den, který byste si měli užít. Věnujte se tomu, co vás baví, a těšte se ze zdánlivě nepodstatných maličkosti. Ty jsou dnes totiž podstatné…

Váhy

Novoluní v Raku musíte zvládnout. Především je potřeba, abyste si nepřipouštěli zbytečné komplexy. Nejste dokonalí, stejně jako není dokonalý nikdo.

štír

Novoluní v Raku vám vnukne skvělé nápady, které se týkají rodiny. Vynikající jsou zejména nápady na vylepšení bydlení nebo na nákup nemovitostí.

Střelec

Vstup Slunce do Raka uvítáte s neskrývaným nadšením. Těšíte se na dny, kdy miláček nebude překypovat energií a kdy vás nechá volně dýchat.

Kozoroh

Při novoluní v partnerském sektoru byste se měli věnovat především miláčkovi. Potřebuje vědět, že pro vás byl a je tím nejdůležitějším na světě.

Vodnář

Hrozí, že budete až příliš ohleduplní. Na jedovatou poznámku, kterou uslyšíte, nezareagujete tak, jak by bylo vhodné. Pak vás to bude hodně mrzet.

Přečíst  Denní horoskop 24.4.2020

Ryby

Novoluní v Raku vám startuje velice úspěšné období. Je ale potřeba, abyste se ničeho nebáli. Když všechny nabídky s nadšením přijmete, bude to skvělé.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..