Denní horoskop 21.2.2020

Napsala | 21.02.2020

Beran

Dosud klidný partner vás překvapí touhou po zásadních životních změnách. Pokud nenaráží na to, co chcete a potřebujete vy, měli byste mu vyhovět.

Býk

Překvapí vás intenzivní touha po fyzickém pohybu. Kdyby se vám ještě večer podařilo přemluvit partnera ke společné procházce, bude to vynikající!

Blíženec

Při Luně ve Vodnáři se musíte srovnat s novými nároky. Naštěstí to není zdaleka tak obtížní, jak jste se báli. Zvládnete to rychle a bez problémů!

Rak

Trigon mezi Marsem a Uranem vám dodává odvahu. Když usoudíte, že je potřeba něco udělat, nepřemýšlíte nad následky, ale jdete do toho bez obav!

Lev

To, co vám říká partner, se sice neposlouchá dobře, ale to není důležité. Když se nad jeho slovy zamyslíte, musíte přiznat, že má ve všem pravdu.

Panna

Hlavně si dobře definujte to, co od života chcete. Při trigonu mezi Marsem a Uranem je možné, že se vaše přání ještě dřív, než ho nahlas vyslovíte.

Váhy

Partnera musíte brzdit. Neustále se žene do něčeho nového! Vůbec nechápe, že tím ohrožuje jak stabilitu vašeho vztahu, tak vaši psychickou pohodu.

štír

Bylo by dobré, abyste trochu ustoupili a přenechali volné pole působnosti svému partnerovi. Na rozdíl od vás přesně ví, co má mluvit a jak má jednat.

Střelec

Při Luně ve Vodnáři je potřeba, abyste mluvili a mluvili. Pokud lidem kolem sebe jasně a jednoznačně neřeknete, co mají dělat, vědět to nebudou.

Kozoroh

Na lidi, kteří vám radí, jste alergičtí. Než však jejich vstupy do svého života odmítnete, přemýšlejte, zda jejich rady nemají náhodou hlavu i patu.

Vodnář

Konečně jste přišli na argumenty, které jsou tak neprůstřelné, že přesvědčí i rodiče vašeho partnera. Miláček bude nadšený a taky to dá patřičně najevo!

Přečíst  Denní horoskop 25.2.2019

Ryby

Jste na tom velice dobře. Bez problémů zvládáte i situace, které by vás jindy dostaly do rozpaků. Navíc z nich dokážete vytěžit i něco pro sebe!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..