Denní horoskop 21.11.2018

Napsala | 21.11.2018

Beran

Kamarád se potřebuje pochlubit s tím, co se mu povedlo. Vybere si k tomu vás. Soustředěně ho poslouchejte. Bude to pro vás cenná životní lekce.

Býk

Díky Luně ve svém znamení dokážete naplno vychutnávat radosti ze života. Navíc se těšte na partnera, který se k vám při moc velice rádi přidá.

Blíženec

Za dveřmi se sice poslouchat nemá, ale občas se to udělat musí. Využijte šance a konečně zjistěte, co je pravdy na řečech, které po firmě kolují.

Rak

Při Luně v Býku si užíváte klid a zaslouženou pohodu. Za to, že máte chuť na sladkosti všeho druhu, se nestyďte. Luna v Býku je vyloženě vyžaduje!

Lev

Seznam předvánočních večírků, které musíte navštívit, je úctyhodný. Než pochopíte, jak to udělat, abyste navštívili všechny, dá vám to dost práce.

Panna

Je potřeba, abyste ve svých věcech měli pořádek. Vám to problémy nedělá, ale od partnera se dozvíte, že to se svým smyslem pro pořádek přeháníte.

Váhy

Představu, že byste si něco začali s partnerem svého kamaráda, zamítněte hned, jak vás napadne. Měli byste z toho více daleko starostí než radostí.

štír

Partner vás má opravdu rád. Pochopil, že vám jen jeho láska k životu nestačí. Rozhodl se, že vám poskytne všechno, co ke své spokojenosti potřebujete.

Střelec

Práce je až nad hlavu, ale to je to poslední, co vám vadí. Do toho, co děláte, vám nikdo nemluví, takže jste se světem po všech stránkách spokojení.

Kozoroh

Vymezte se vůči provokatérům. Není to váš obvyklý styl, ale tentokrát vám nic jiného nezbývá. Když jim ustoupíte, budete jim muset ustoupit už pokaždé.

Přečíst  Denní horoskop 5.2.2020

Vodnář

Na to, že byste výhodně nakoupili vánoční kolekce, zapomeňte. Domů byste je sice donesli, ale než byste je pověsili na stromeček, rodina by je snědla.

Ryby

Luna v Býku vás vybízí ke komunikaci. Využijte šance a ještě jednou otevřete téma, které bylo dosud mezi vámi a partnerem jenom zdrojem hádek.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..