Denní horoskop 20.6.2020

Napsala | 20.06.2020

Beran

Užívejte si den, kdy se budete bavit a kdy vám bude dobře. Veškeré problémy hoďte za hlavu s tím, že se jimi budete zabývat nejdříve zítra.

Býk

Pracovní problémy si domů pokud možno netahejte. Kdyby se našla návštěva, která by je chtěla řešit, dejte najevo, že se o něčem takovém bavit nebudete.

Blíženec

Využijte každou minutu dne, kdy je Slunce ve vašem znamení a kdy se vám daří všechno, na co jen sáhnete. Na odpočinek budete mít dost času zítra.

Rak

Sextil mezi Marsem a Jupiterem vám přinese štěstí. Musíte sice bojovat, ale zase si můžete být jistí, že půjde o boj, který skončí skutečným triumfem!

Lev

Poslední den, kdy je Slunce pro letošek v Blížencích, věnujte kamarádům. Potřebují vědět, že čas sice běží, ale na vašem přátelství se nic nezměnilo.

Panna

Při sextilu mezi Marsem a Jupiterem můžete klidně riskovat. Přesto si dejte pozor, abyste to se spoléháním na štěstí nepřeháněli víc, než je zdrávo.

Váhy

Využijte dne, kdy má partner pro vaše plány nejen pochopení, ale dokonce slíbí, že vás bude podporovat. Na nic nečekejte. Zítra to bude vypadat jinak.

štír

Sextil Marse s Jupiterem vám dává nejen energii, ale i štěstí. Můžete klidně zariskovat, protože to vyjde. Za volantem byste však riskovat neměli!

Střelec

S partnerem ani s rodinou se raději nehádejte. Bylo by zbytečné, abyste si docela hezkou sobotu kazili kvůli něčemu, na čem se stejně nedomluvíte.

Kozoroh

Díky sextilu mezi Marsem a Jupiterem se můžete těšit na štěstí ve všem, na co jenom sáhnete. Pokud riziko nepřeženete, bude to velice úspěšný den!

Vodnář

Na konkrétní dotazy dávejte konkrétní odpovědi. Nebude to snadné ani jednoduché, ale pořád je to to nejlepší, co můžete v dané situaci udělat.

Přečíst  Denní horoskop 22.7.2019

Ryby

Díky sextilu Marse s Jupiterem máte spousty energie. Musíte s ní ale dobře hospodařit. Neriskujte, že se vyčerpáte tak, že skončíte na pohotovosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..