Denní horoskop 20.5.2020

Napsala | 20.05.2020

Beran

Slunce, které se odpoledne dostává do Blíženců, vám zásadně vylepší život. Z místa se konečně hnou věci, které vám dosud přinášely pouze frustrace.

Býk

Vstup Slunce do Blíženců zásadně vylepší vaše finanční toky. Zní to sice jako zázrak, ale vaši dlužníci se vzpamatují a začnou vám vracet peníze.

Blíženec

Slunce, které odpoledne vstupuje do vašeho znamení, vás pozitivně ovlivní. Vrátí se vám sebedůvěra a vy opět začnete věřit ve svou šťastnou hvězdu.

Rak

Zmatky, které v práci panují, mají celkem jasné a rychlé řešení. Kdyby měl nadřízený tolik rozumu, aby vás poslechl, měl by rázem po starostech!

Lev

Slunce, které vstupuje do Blíženců, vám do života pozve nové kamarády. Jde o lidi, kteří sice přijdou náhodou, ale zůstanou s vámi už navždycky!

Panna

Odpoledne, kdy bude Luna v Blížencích, čekejte zajímavé nabídky. Opět se najde člověk, který vaše pracovní talenty nejen ocení, ale i zaplatí.

Váhy

Vstup Slunce do Blíženců vás skvěle naladí. Všechno, co dosud stagnovalo, se konečně pohne kupředu. Navíc čekejte spoustu zajímavých nových zpráv.

štír

Zatímco ráno všechno stagnuje, večer se události doslova hrnou. Naštěstí si zachováte chladnou hlavu. Na všechno reagujete tak, abyste na tom získali.

Střelec

Vstup Slunce do partnerského sektoru vám vylepší náladu. Miláček konečně pochopí, že všechno nebudete dělat jen vy, ale že se musí projevit i on!

Kozoroh

Vstup Slunce do Blíženců trochu naruší klidnou, vyrovnanou a láskyplnou atmosféru. Miláček zatouží po změnách a vy nebudete vědět, co tím sleduje.

Vodnář

Vstup Slunce do Blíženců ve vás probudí romantika. Konečně se přestanete ostýchat a začnete o svých citech mluvit tak, jak si to miláček dlouho přeje.

Přečíst  Denní horoskop 3.7.2018

Ryby

Po odpoledním vstupu Slunce do Blíženců si dávejte pozor na každé slovo. Kolem vás se pořád motají lidé, kteří si pamatují všechno, co řeknete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..