Denní horoskop 20.4.2019

Napsala | 20.04.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Venuše, která vstupuje do vašeho znamení, se vám postará o krásné Velikonoce. Vás strach z jara, prožitého o samotě, se ukáže jako neopodstatněný!

Býk

Hlavně si dejte pozor, aby se vám partner nepletl zbytečně pod ruce! Když budete každý dělat své a pak se pochlubíte výsledkem, bude to daleko lepší.

Blíženec

Sobota s Lunou ve Štíru není z nejsnadnějších. Hrozí, že se doma zběsile pohádáte kvůli maličkosti, nad kterou byste jindy svorně mávli rukou.

Rak

Hrozí, že vás z míry vyvede každá maličkost. Pak bude potřeba, abyste si řekli, že na světě není nic, co by vám zkazilo svátky a taky to dodrželi.

Lev

Je potřeba, abyste svou velkorysost trochu omezili. Místo čokoládových vajíček pro koledníky, kteří o ně stejně nestojí, si raději kupte něco na sebe!

Panna

Vstup Slunce do Býka vás vyloženě zklidní. Užíváte si volna a pohody. Večer byste si měli udělat čas na romantickou procházku ve voňavém jarním vzduchu.

Váhy

Venuše, která se přesouvá do vašeho partnerského sektoru, vám mění život. O své lásce s vámi začne mluvit někdo, do koho byste to v životě neřekli.

štír

Dopoledne, kdy je Venuše ještě v Rybách, byste se měli věnovat svému partnerovi. Minimálně pak nebude vrčet, že máte čas na všechny, ale na něj ne.

Střelec

Vstup Slunce do Býka vás moc nepotěší. Slunce opustí váš sektor romantické lásky a miláček začíná mluvit o tom, že byste oba měli více pracovat.

Kozoroh

Slunce se dostává do vašeho sektoru romantiky a vy si užíváte. Při pohledu na svého miláčka dokážete dokonce zapomenout na práci a všechny povinnosti.

Vodnář

Pečení mazanců a jiné podobné aktivity vám přinášejí neskutečné množství uspokojení. V kuchyni se vám daří tak, že to lépe snad ani nejde.

Přečíst  Denní horoskop 18.7.2020

Ryby

Vstup Slunce do Býka vylepší domácí atmosféru. Všechno se zklidní. Hádat se dokonce přestane i váš jinak hodně temperamentní a ohnivý partner.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..