Denní horoskop 20.10.2021

By | 20.10.2021

Beran

Člověka, který se s vámi viditelně nechce bavit, ke komunikaci nenuťte. Momentálně bude lepší, když si počkáte, až s vámi začne mluvit sám.

Býk

Úplněk na konci Berana vám přináší velice zajímavé sny. O jejich poselství naštěstí přemýšlet nemusíte. Všechno vám bude jasné od první chvíle!

Blíženec

Úplněk ve vašem sektoru přátel vás donutí, abyste problémy kamarádů přijali za své. Je vám jasné, že když jim nepomůžete vy, neudělá to nikdo.

Rak

V práci musíte zastoupit někoho, kdo z důvodu nemoci nefunguje. S údivem zjistíte, že to není zdaleka tak zlé, jak vám se vám všichni snažili namluvit.

Lev

Když se s vámi někdo nechce bavit, překonejte se a oslovte ho. Je totiž možné, že počítá s vaší hrdostí a doufá, že vám nebude muset nic vysvětlovat.

Panna

Nezdá se vám, že zbytečně tvrdohlavě prosazujete něco, co za to nestojí? Kdybyste vědem nechali volný průběh, dopadlo by to daleko lépe.

Váhy

Pravdu byste říkat měli, ale všechno na sebe prozradit nemusíte. Čím stručněji dnes budete mluvit, tím větší je šance, že se svými požadavky uspějete.

štír

Úplněk ve vašem sektoru zdraví na vás působí velice pozitivně. Konečně se přijde na zdroj vašich zdravotních potíží, a začne se s nimi něco dělat.

Střelec

Úplněk ve vašem sektoru romantiky vám do cesty postaví novou lásku. Můžete sice říkat, že nic takového nepotřebujete, ale to roli hrát nebude.

Kozoroh

Úplněk ve vašem sektoru rodiny funguje velice překvapivě. Najednou vám bude jasné nejenom to, co se děje, ale i to, jak máte reagovat a co dělat.

Vodnář

Na lidi, kteří vám dávají úkolem něco, na co nemají právo, reagujete vyloženě alergicky. Jejich důvody sice chápete, ale jejich přístup se vám nelíbí.

Přečíst  Denní horoskop 16.3.2019

Ryby

Musíte si přiznat, že jste v životě narazili na člověka, který vaše názory zásadně ovlivňuje. Zatím to zvládáte, ale víte, že ke střetu stejně dojde.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..