Denní horoskop 2.6.2020

Napsala | 02.06.2020

Beran

Když vám něco nevyjde tak, jak byste si představovali, nedělejte kolem toho zbytečné drama. Berte to jako šanci, jak celou věc ještě vylepšit.

Býk

S kolegy to bude těžké. Když řeknou, že by potřebovali pomoc, znamená to, že chtějí, abyste pracovali za ně. A právě to vy dělat nechcete a nebudete.

Blíženec

Náročný bude zejména večer, kdy už Luna bude ve vašem partnerském sektoru. Váš miláček se bude chovat nemožně a vy nebudete vědět, jak mu to říct.

Rak

Zejména kolem poledne musíte sebrat veškerou odvahu. Musíte dokázat odmítnout požadavky člověka, který po vás vyžaduje něco, na co nemá nárok.

Lev

Čekejte den, kdy vás budou lidé neobyčejně často rozčilovat. Vy pak můžete přemýšlet, zda je to jen shoda okolností, nebo zda to dělají schválně.

Panna

V práci se těšte na hodně výbušnou náladu. Vy si sice hned ráno slíbíte, že se do žádných sporů míchat nebudete, ale záhy zjistíte, že to nevydržíte.

Váhy

Na lidi, kterým musíte všechno dokola vysvětlovat, jste vyloženě alergičtí. Musíte se však připravit na to, že jich dnes potkáte víc, než je zdrávo.

štír

Přes den zatnete zuby a zvládnete všechno, co zvládnout musíte. Večer, kdy bude Luna v kvadratuře se Saturnem, však hrozí nekontrolovaný výbuch.

Střelec

Dejte si pozor na zcela zbytečné debaty. Nebyly by k ničemu. Zejména dopoledne byste navíc mohli narazit na někoho, kdo by vás bez problémů přehádal.

Kozoroh

Zejména dopoledne si dejte pozor na to, co v práci kolegům i šéfovi říkáte. Byla by to sice pravda, ale svou pozici byste jím moc nevylepšili.

Vodnář

V práci se stáhněte do pozadí a pro jistotu se k ničemu nevyjadřujte. Kdybyste začali, naštvali byste i lidi, kteří jsou dosud na vaší straně.

Přečíst  Denní horoskop 28.2.2019

Ryby

Než se s někým začnete hádat, přemýšlejte, k čemu to povede. Pokud jste o záležitost, co by se dala vyřešit smírně, měli byste se o to pokusit!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..