Denní horoskop 2.3.2024

By | 02.03.2024

Beran

Odpoledne, kdy je Luna ve Střelci, vás kamarádi vytáhnou do společnosti. Neváhejte a nechejte se přesvědčit. Bude z toho velice pěkný večer.

Býk

Dopoledne si promluvte s partnerem o všem, co vás zajímá a v čem nemáte jasno. Na to, že se mu nechce, se neohlížejte. Vy to vědět potřebujete!

Blíženec

Když se na někoho naštvete, dejte jasně najevo, co konkrétně vás rozhodilo. Naštěstí vám to nedělá problém. To, co cítíte, dáte jednoznačně najevo.

Rak

Tím, že něco neuděláte dnes, ale odložíte to na příští týden, situaci nevyřešíte. Proto by bylo lepší, kdybyste zaťali zuby a pustili se do toho hned.

Lev

Podmínky, které ovlivňují vaše rozhodování, se hned tak nezmění. Právě proto je potřeba, abyste se smířili s tím, čemu se vyhnout nedokážete.

Panna

Počet lidí, kteří říkají, že byste si měli dopřát víc životních radostí, raketově stoupá. Právě proto je potřeba, abyste přemýšleli, zda nemají pravdu.

Váhy

Na všechno, co vám den přinese, dokážete reagovat s úsměvem. Své jednání navíc dokážete zdůvodnit tak, že proti němu nikdo nic namítat nebude.

štír

Zejména odpoledne je příznivé pro všechny transakce, které se týkají financí. Pokud máte šanci vrátit nějaké dluhy, měli byste to udělat hned.

Střelec

Když vás chce někdo kritizovat, klidně ho nechejte mluvit. Čím méně mu budete oponovat, tím větší je šance, že ho jeho komentáře přestanou bavit.

Kozoroh

Chuť pracovat vás zachvátí tak intenzivně, že to i vás vyvede z míry. Méně nadšená bude ale rodina. Ta má pocit, že ji honíte skoro přes míru.

Vodnář

Odpoledne, kdy je Luna ve Střelci, se můžete těšit na nečekané, ale velice příjemné návštěvy. Budete mít pocit, že ke k vám na pár chvil vrátilo mládí.

Přečíst  Denní horoskop 14.5.2019

Ryby

Večer, kdy je Luna ve Střelci, si dávejte pozor za volantem. Když přijedete na místo určení později, bude to lepší, než kdybyste nepřijeli vůbec.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..