Denní horoskop 19.3.2020

Napsala | 19.03.2020

Beran

Když chcete kamaráda k něčemu přimět nebo ho přesvědčit, musíte postupovat opatrně. Přehnaným tlakem naděláte daleko více škody, než užitku.

Býk

Je nejvyšší čas, abyste se naučili přijímat dary. Když něco dostanete, poděkujte. Není potřeba, abyste rovnou začali přemýšlet, jak mu to vrátit.

Blíženec

Pozor si dejte na lidi, kteří vás přesvědčují, abyste se účastnili zaručeného podnikání. To, co říkají, zní sice skvěle, ale pravda to být nemusí.

Rak

Když se rozhodnete pro flirt, měli byste si dát pozor, aby se to váš partner nedozvěděl. Dusno, které by pak udělal, by bylo nevydýchatelné.

Lev

Než se rozhodnete, že se kvůli něčemu zadlužíte, dobře si to promyslete. To, kvůli čemu byste se zadlužili dnes, by za to navíc vůbec nestálo.

Panna

Pro jistotu s ničím napevno nepočítejte. Kolem poledne se zvedne uragán, který od základů změní a přestaví všechny konstanty vašeho života.

Váhy

Děláte si starosti s něčím, co stejně nezněmíte. Zejména ráno tím navíc zbytečně ztratíte čas, který byste měli věnovat pozorování svého okolí.

štír

Dopoledne se nerozčilujte. Při kvadratuře Luny s Uranem můžete mít sice dojem, že vás všichni pořád jen rozčilují, ale zřetelně najevo to dát nesmíte.

Střelec

S lidmi, kteří se na vás snaží shodit své chyby, se moc nemažte. Jakmile zjistí, že se jich nebojíte a že jdete i do konfliktu, začnou se chovat jinak.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že s někým uděláte krátký proces, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Nebylo by lepší, kdybyste si vyslechly i jeho argumenty?

Vodnář

V práci čekejte oslavu, na které nesmíte v žádném případě pít alkohol. Kdyby přišla kontrola a nechala vás dýchnout, musí získat negativný výsledky!

Přečíst  Denní horoskop 24.8.2019

Ryby

Když váš miláček dělá problémy, bez komentáře to nenechejte. Pokud měl dosud pocit, že mu všechno tolerujete, teď musí zjistit, že je to omyl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..