Denní horoskop 19.12.2019

Napsala | 21.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Mezi kamarády nevstupujte. Vyslechněte všechno, co vám říkají, ale hodnocení si nechte pro sebe. Je to jediná taktika, která zabrání zbytečným hádkám.

Býk

Na dlouhé vnitřní boje vás neužije. Problém zanalyzujete, projedete si jednotlivá řešení a rozhodnete se. Může vás utěšit, že se rozhodujete dobře.

Blíženec

To, že je miláček naštvaný, s vámi nemá vůbec nic společného. Je to přesně ten stav, kdy se naštve na někoho venku, a své frustrace si vylévá doma.

Rak

Sextil mezi Marsem a Saturnem se vám postará o dobře strukturovanou energii. Díky ní umíte odlišit to, čemu se máte věnovat, od toho, co za to nestojí.

Lev

Počítejte s únavou, kterou budete muset zvládnout a překonat. Kdybyste se naučili nějaké uvolňující cviky a taky je občas prováděli, bude to super.

Panna

Klidně se pusťte do zdobení cukroví. Neopakujte ale to, co jste dělali dosud. Popusťte uzdu fantazii a vymyslete něco, co bude překvapivé a nové.

Váhy

Připravte se na hodně emotivní odpoledne. Pokud má někdo pocit, že budete ve jménu míru a klidu na pracovišti všechno tolerovat, zásadně se spletl.

štír

Když vám tělo dává najevo, že něco není v pořádku, nezavírejte před tím oči. Udělejte si čas na návštěvu lékaře, s kterým celou věc důkladně proberete.

Střelec

Sextil mezi Marsem a Saturnem se vám postará o obezřetnost. Bojům se sice nevyhýbáte, ale zároveň si rozumně vybíráte takové, v nichž můžete vyhrát.

Kozoroh

Pozor si dávejte na adventní věnec. Nevěřte, že na něj dá partner nebo děti pozor. Pro jistotu ho rozžehněte až tehdy, kdy ho budete moci stále hlídat.

Vodnář

Opravdu není důvod, abyste ustupovali někomu, kdo na vás zvedne hlas. Když to bude potřeba, dokažte mu, že se ho nebojíte a že mu ustoupit nehodláte!

Přečíst  Denní horoskop 19.6.2020

Ryby

Dopoledne se snažte nad to, co vám říká partner, povznést. Miláček to opravdu přehání. Odpoledne přijde s omluvou a vy byste se měli zachovat vstřícně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..