Denní horoskop 18.7.2018

Napsala | 18.07.2018

Beran

Opravdu nepotřebujete lidi, kteří vám budou vysvětlovat, co si máte myslet. V tomto ohledu se spolehněte na svou hlavu, která vám poradí nejlépe.

Býk

Nabídka zdravé výživy u vás neuspěje. Na člověka, který vám ji nabízí, se zle podíváte a v klidu si dopřejte něco z klasické české kuchyně.

Blíženec

Při Luně ve Vahách máte víc štěstí, než si objektivně zasloužíte. Bez problémů si promluvíte s nadřízeným a přimějete ho, aby vám dal za pravdu.

Rak

Volný čas byste měli trávit podle svého. Týká se to i dovolené. Partner může mít sice pocit, že byste měli být pořád spolu, ale to mu musíte vymluvit.

Lev

Večer, kdy se konečně zklidníte, počítejte s výčitkami svědomí. Uvědomíte si, že jste se od začátku prázdnin neozvali člověku, jemuž jste to slíbili.

Panna

O lásku člověka, kterého milujete, musíte tvrdě bojovat. Získáte ho, ale v hloubi duše budete přemýšlet, zda vám to vlastně všechno stálo za to.

Váhy

Vezměte partnera na jedno! Opět se přesvědčíte, že v neutrálním prostředí se některé ožehavé záležitosti řeší podstatně lépe než u rodinného stolu.19.7 – ČtvrtekS člověkem, který vám vyčítá, že ho nechápete a že mu nerozumíte, bude komunikace opravdu těžká. Dosud mu nedošlo, že pochopení se vynutit nedá.

štír

Na zdrženlivé jednání vás moc neužije. Když máte šanci na to, abyste si život konečně uspořádali podle svých představ, neváháte a jdete do toho!

Střelec

Na dovolené si vhodně rozdělte den tak, abyste měli čas jak na partnera, tak na sebe. Jako odpočatí si jeho společnost vychutnáte podstatně lépe.

Kozoroh

Hlavně ráno hrozí, že narazíte někde, kde byste vůbec nemuseli. Týká se to zejména úředních osob. Uvědomte si, že hádku s policií vyhrát nedokážete!

Přečíst  Denní horoskop 28.9.2018

Vodnář

Lidem, co mají pocit, že péče, kterou jim prokazujete, je samozřejmá, musíte vysvětlit, že to tak zdaleka není. Čím dřív to uděláte, tím to bude lepší.

Ryby

Musíte se doučit spoustu věcí, které jste během školní docházky zanedbali. Teď však pochopíte, že se bez nich neobejdete a začnete usilovně studovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..