Denní horoskop 18.6.2019

Napsala | 03.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Hádáte se v práci a hádáte se i doma. Než začnete všechny kolem sebe obviňovat, že vám nepřejí, přemýšlejte, zda vina není náhodou na vaší straně.

Býk

Snít sice umíte, ale zároveň dokážete své sny držet na uzdě. Rozhodně nehrozí, že byste o něčem snili tak, že byste přitom zapomněli na zdravý rozum.

Blíženec

Při Luně v Kozorohu můžete mít pocit, že vás partner intenzivně hlídá. Když k sobě budete upřímní, dokonce přiznáte, že k tomu má spoustu důvodů.

Rak

Bedlivě poslouchejte to, co vám partner říká. Nemusí to sice být příjemné, ale když nad tím budete přemýšlet, musíte uznat, že miláček má pravdu.

Lev

Za potíže svých sourozenců opravdu nemůžete. Možná byste jim měli taktně připomenout, že jste je právě před tím, co udělali, důtklivě varovali.

Panna

O tom, co máte v plánu, zatím nemluvte. Nechte si to jako překvapení na chvíli, kdy vaši blízcí budou mít čas, aby vás vyslechli a váš nápad ocenili.

Váhy

Dospívající děti mají svou hlavu. Jsou však věci, v nichž jim ustoupit nemůžete. Je potřeba, abyste stáli na svém a vyžadovali dodržování pravidel.

štír

S prezentací svých názorů nespěchejte. Zatímco ráno by se setkaly s nepochopením, večer je vaše okolí přijme s potleskem a nepředstíraným nadšením.

Střelec

I když se vám nechce, měli byste se hlouběji zamyslet nad vlastní budoucností. Přemýšlejte o spoření nebo i investicích, která vás na stáří zajistí.

Kozoroh

Sextil mezi Saturnem a Neptunem je pro vás velice blahodárný. Konečně máte jasno v tom, co chcete, ale taky přesně víte, kde jsou vaše hranice.

Vodnář

Pozor si dávejte zejména na Berany a na Raky. Jakmile usoudí, že je neberete dostatečně vážně, rozhodnou se, že vám vaše provinění nikdy neodpustí.

Přečíst  Denní horoskop 9.2.2019

Ryby

Večer si dejte pozor, abyste se zbytečně nerozčilovali. Později byste zjistili, že dáváte energii do něčeho, co za to nestojí a co stejně neovlivníte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..