Denní horoskop 18.5.2020

Napsala | 18.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Pracovní část dne si nechejte na to, co musíte udělat, ale na čem vám ani moc nezáleží. Večer musíte být naopak schopni reagovat na nečekané podněty.

Býk

Novinky, které uslyšíte, vám udělají radost. Konečně se stane něco, co vám dá víru v budoucnost, která je podstatně lepší, než to, co se děje nyní.

Blíženec

Jsou věci, které sami nezvládnete. Kdybyste se však domluvili s kamarády na spolupráci, mohli byste to zvládnout nejen rychle, ale taky dobře.

Rak

Všichni chtějí, abyste je chápali, abyste se nerozčilovali a vůbec jim do života vnášeli to nejlepší. Vy byste však měli myslet především na sebe!

Lev

Partnerovy výmluvy jsou sice na vysoké úrovni, ale vy jim přesto věřit nesmíte. Trvejte na tom, že vám všichni budou sdělovat jen čistou pravdu!

Panna

Luna v Beranu vás nutí k nerozumnému jednání zvláště tam, kde je rozum a střízlivý přístup na místě. Naštěstí nedovolíte, aby vás její energie ovládla.

Váhy

Když se dozvíte, co se ve vašem zaměstnání chystá, přemýšlíte, zda byste neměli dát raději rovnou výpověď. To je však přesně to, co udělat nesmíte.

štír

Práce je spousta, ale to vám ani trochu nevadí. Je to šance, abyste dokázali, že jste opravdu dobří a že vás hned tak něco z míry a pohody nevyvede.

Střelec

V lásce vás čeká neobyčejné štěstí! Je jenom potřeba, abyste se překonali a s miláčkem mluvili tak, aby pochopil, že jste ho konečně začali brát vážně.

Kozoroh

Je potřeba, abyste si sedli a o zamýšlených projektech nejen přemýšleli, ale hlavně si je pořádně propočítali. Bude to náročné, ale je to potřeba.

Vodnář

S partnerem si povídejte až večer. Na obloze se uskuteční sextil mezi Lunou a Merkurem a vy spolu dokážete bez problémů probrat všechno potřebné.

Přečíst  Denní horoskop 2.7.2018

Ryby

Pocit, že jste nemluvili tam, kde jste měli, je velice nepříjemný. Právě proto je potřeba, abyste se nebáli a své názory hlásali nahlas a bez obav!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..