Denní horoskop 18.2.2020

Napsala | 18.02.2020

Beran

Vaše nadšení pro všechno nové je nakažlivé a neodolatelné! O tom, že je potřeba začít znovu, přesvědčíte nejen partnera, ale i spoustu ostatních lidí.

Býk

Nápady, s nimiž přijdou kamarádi, patří k těm opravdu dobrým. Pokud je uvedete do života, ušetříte tím nejen peníze, ale i energii a hlavně čas.

Blíženec

Než se rozhodnete, že se začnete s partnerem hádat, dobře si to rozmyslete. To, že ze souboje vyjdete alespoň vyrovnaně, není totiž ani trochu jisté.

Rak

To, do čeho se vám nechce, klidně přehoďte na partnera. Ujme se toho s překvapivou chutí. Vám pak bude stačit, když ho nakonec náležitě pochválíte.

Lev

Ve vztazích raději neriskujte! To, ž e máte ctitele, je to poslední, co by se měl váš partner dozvědět. Od rodiny si ho držte nejdál, co to jde!

Panna

Se vším důležitým počkejte na odpoledne. Luna bude v Kozorohu a vám se najednou začne skvěle dařit i v tom, s čím jste dosud měli jenom potíže.

Váhy

To, že se vám zejména večer do ničeho nechce, je přirozené. Pokud byste se však překonali natolik, že byste se přesto pustili do akce, čekejte úspěch.

štír

Zejména dopoledne jsou mezilidské vztahy pod silným tlakem. To, že se dokážete s lidmi normálně bavit a nepohádáte se, je to z vaší strany velký výkon.

Střelec

V práci přijde na kontrolu. Potíž bude v tom, že vaší práci nerozumí a neví, co kontrolovat. Vy se navíc musíte tvářit, jako byste ji brali vážně.

Kozoroh

Než partnerovi vysvětlíte, co po něm vlastně chcete, usoudíte, že bude lepší, když si to uděláte sami. Nezdá se vám, že si to právě tak představoval?

Vodnář

O večerní program se vám postarají přátelé. Dopoledne zavolají a vy se dozvíte, že se koná akce., o niž jste nevěděli, ale na který být prostě musíte.

Přečíst  Denní horoskop 9.4.2019

Ryby

Vsaďte na svou sebedůvěru. Všechno, co děláte, musíte světu představit tak, aby bez dalšího vysvětlování pochopil, že lépe se to opravdu dělat nedá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..