Denní horoskop 18.12.2018

Napsala | 18.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Odpoledne se všechno zlomí. Najednou usoudíte, že v poslední době pořád jen pracujete a nic z toho nemáte. Vyrazíte ven a uděláte si radost!

Býk

Večer využijte Lunu ve svém znamení a dejte se do balení dárků. To, co vymyslíte, bude tak nápadité a hezké, že byste se tím mohly začít živit!

Blíženec

Hned po příchodu do práce musíte zjistit, co se děje. Situaci pak musíte rychle analyzovat a rozhodnout se, co uděláte a jak budete reagovat.

Rak

Dopoledne, kdy se Luna přesune do Býka, se vám začne dýchat lehčeji. Večer si pak dopřejte buď večírek, nebo adventní posezení s kamarády.

Lev

V práci to vypadá na zásadní změny. Vypadá to, že se z vašeho kolegy stane šéf. Ostatní s tím mají problémy. Vy to ale berete naprosto přirozeně.

Panna

Pokud je dnes večírek, bude stát za to. Hodně pozdě večer se budete přemlouvat, že je opravdu potřeba, abyste šli domů, protože ráno musíte vstávat.

Váhy

Díky Luně v Býku se situace během dopoledne zklidní. Celý den tak prožijete v pohodě a v jistotě, že jdete od toho, co je dobré, k ještě lepšímu.

štír

Luna se dostane do vašeho partnerského sektoru a vy čekejte překvapení. Miláček vám zavolá, co vymyslel, a vy zkonstatujete, že to vymyslel dobře.

Střelec

Když váš miláček zjistí, že do Vánoc nutně potřebujete novou televizi, klidně kývněte. Trvejte však na tom, že si ji objedná, zaplatí a doveze on sám!

Kozoroh

Když se vašemu miláčkovi něco nelíbí, dá to jasně najevo. Uvažujte, zda byste se neměli začít chovat stejně. Váš život by byl rázem daleko snazší.

Vodnář

Než se rozhodnete, že někomu pro mír v rodině nebo v práci ustoupíte, přemýšlejte. Mohlo by jít o člověka, který by velkorysost vnímal jako slabost.

Přečíst  Denní horoskop 21.6.2019

Ryby

Vůči lidem, kteří vám začnou mluvit do vaší organizace práce, se musíte energicky vymezit. Jakmile jim dáte volnou ruku, budete mít samé starosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..