Denní horoskop 17.5.2020

Napsala | 17.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Když se vám někdo žene na pomoc, neměli byste ho odmítat. Užijte si pocit člověka, kterému jiní pomáhají ne proto, že by museli, ale proto, že chtějí.

Býk

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem pozitivně stabilizuje váš život. Veškerá překvapení, která dnes přinese, navíc patří k těm neobyčejně pozitivním!

Blíženec

Nabádavé řeči o tom, jak máte víc pracovat a více se snažit, moc vážně neberte. Je zajímavé, že jimi oplývají právě lidé, kteří sami moc akční nejsou.

Rak

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem udělá z vašeho miláčka partnera snů. Skoro to vypadá, že vám čte přání a snaží se vám jedno po druhém plnit.

Lev

Můžete se těšit na pověstné světlo na konci tunelu. Ukáže se sice až večer, ale to nevadí. Těšte se na noc, kdy se zase jednou pořádně vyspíte!

Panna

Díky trigonu mezi Sluncem a Jupiterem se začnete na svět dívat velice optimisticky. Dokonce pochopíte, že se na vás štěstí opět začalo široce usmívat.

Váhy

Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru, si s miláčkem promluvte o dalších životních plánech. Nebude to lehké, ale nakonec se shodnete.

štír

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem vám poskytne nečekanou šanci. Někdo si konečně všimne vašich kvalit a nabídne vám dlouhodobou a zajímavou spolupráci.

Střelec

Den je průměrný, ale večer vám všechno vynahradí. Luna se dostane do vašeho sektoru romantiky a vy si s miláčkem užijete krásné chvíle, plní lásky.

Kozoroh

Trigon mezi Sluncem a Jupiterem vám posílá do cesty zajímavé lidi. Chtějí se s vámi seznámit a eventuelně navázat spolupráci. Domluvte se co nejdříve!

Vodnář

Večer, kdy jde Luna do Berana, čekejte nezvyklý příliv energie. Právě proto by bylo dobré, kdybyste si našli na večer nějaký fyzicky náročný program.

Přečíst  Denní horoskop 11.11.2018

Ryby

Den je po všech stránkách vynikající. Dokonce zjistíte, že se umíte smát i tomu, co jste dosud brali jako nepříjemnou záležitost, s níž musíte bojovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..