Denní horoskop 17.11.2019

Napsala | 17.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Je potřeba, abyste se zamysleli nad svým finančním hospodařením. Když Rak říká, že si musíte vytvořit rezervu na horší časy, má naprostou pravdu.

Býk

Nápady svého partnera posuzujte s rozumem. Můžete mít sice pocit, že jsou totálně k ničemu, ale opravdu není důvod, abyste mu to řekli nahlas.

Blíženec

Mezi přáteli čekejte dramatické změny. Když se pohádají, přijdou si k vám stěžovat. Vy si však musíte zachovat nadhled a jejich spory nepodporovat.

Rak

Při Luně ve vašem znamení se vám daří všechno, do čeho se pustíte. Nezapomeňte své výrobky vyfotografovat a ještě dnes je umístit na sociální sítě!

Lev

Luna v Raku vás vyloženě brzdí. Neustále přemýšlíte nad tím, co by se nemuselo podařit. Kdybyste věřili ve svou šťastnou hvězdu, bude to lepší.

Panna

Hlídat si musíte každé slovo. Zejména v podvečer hrozí, že se tématem diskuse necháte unést tak, že na sebe prozradíte víc, než jste původně chtěli.

Váhy

Svátek využijte k prohlídce nějaké pamětihodnosti, kterou jste ještě nenavštívili. Jde o zajímavý program, který se bude líbit i vašim dětem.

štír

Když jdete večer někam ven, vezměte si baterku. Přesto by bylo dobré, abyste se pohybovali výhradně po cestách, kde je pod nohy alespoň trochu vidět.

Střelec

Opravdu není důvod, abyste kupovali něco, co si můžete doma vlastnoručně vyrobit. Když dáte své kreativitě zelenou, můžete na tom ještě slušně vydělat.

Kozoroh

Vyrazte za kulturou, na kterou jindy není čas. Co kdybyste si zašli na několik zajímavých výstav, které byste pak proložili obědem v dobré restauraci?

Vodnář

V poledne, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru, bedlivě poslouchejte partnera. Důležité je zejména to, co vám říká s lehkým úsměvem.

Přečíst  Denní horoskop 12.10.2020

Ryby

Zejména dopoledne se věnujte naplno partnerovi. Bude se sice tvářit, jako by vaši pozornost nepotřeboval, ale ve skutečnosti mu dělá velice dobře.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..