Denní horoskop 17.1.2020

Napsala | 17.01.2020

Beran

V práci se na nikoho jiného nespoléhejte. Věřte jedině tomu, co jste sami udělali a potom i zkontrolovali. Všechno ostatní berte jako silně pochybné.

Býk

Rande, na které vyrazíte, vám přinese spoustu překvapení. Na jeho závěr zjistíte, že jste konečně našli člověka, s nímž si porozumíte beze slov.

Blíženec

Při kvadratuře mezi Sluncem a Neptunem se najde pár lidí, kteří se vám pokusí lhát. Naštěstí je velice rychle odhalíte a taky jim to dáte najevo.

Rak

Využijte Lunu ze Štíra a vyrazte do společnosti! Tam si pak můžete vybrat, zda budete tančit nebo si povídat s kamarády, které jste dlouho neviděli.

Lev

Když nechcete, aby se o vás něco vědělo, nesmíte o tom především mluvit vy sami. Tajemství, které prozradíte, si začne rychle žít svým vlastním životem.

Panna

Když vám účetní volá, že potřebuje podklady pro vaše daně, můžete k němu hned vyrazit. Všechny dokumenty máte v náležitém pořádku už od Silvestra!

Váhy

Mezilidské vztahy jsou pod tlakem. Hlavně v práci se vyskytne někdo, kdo ostatní jen provokuje. Musíte ho srovnat dřív, než vám přeroste přes hlavu.

štír

Při kvadratuře mezi Sluncem a Neptunem si dejte pozor na to, co komu říkáte. Lidé mají dobrou paměť a veškeré vaše výmysly by velice rychle odhalili.

Střelec

Pocit, že toho máte víc, než jste schopni zvládnout, je naprosto na místě. Navíc si musíte přiznat, že jste se do tohoto stavu dostali vlastní vinou.

Kozoroh

Večer si dejte pozor na žárlivé scény. Když s nimi začnete, rozjedou se tak, že je nedokážete zastavit. Výsledkem pak bude tichý a nepříjemný víkend.

Vodnář

Večer, kdy je Luna ve Štíru, se vyhýbejte zbytečně ostrým debatám. Rozpoutat byste je sice mohli, ale v žádném případě byste v nich nezvítězili.

Přečíst  Denní horoskop 8.11.2018

Ryby

V doslovném i přeneseném smyslu se dívejte, kam šlapete. Chůze po růžových obláčcích je sice velice příjemná, ale dopad bývá nepříjemně tvrdý.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..