Denní horoskop 16.3.2020

Napsala | 16.03.2020

Beran

Při Merkuru, který se vrací do Ryb, si dávejte pozor na to, co, komu a jak říkáte. Lidské reakce jsou přecitlivělé a hlavně naprosto nepředvídatelné!

Býk

Dech vám vyrazí citový život vašich rodičů a starší generace vůbec. Pokud jste si mysleli, že vás v tomto ohledu ničím nepřekvapí, je to omyl.

Blíženec

Vstup Merkura do Ryb vás nutí k opatrnosti. To, že chcete někoho poslat do háje, je pochopitelné. Vy to však nesmíte za žádných okolností udělat.

Rak

Dozvíte se věci, které jste původně vědět vůbec neměli. Pak se musíte tvářit, jako byste nic nevěděli, ale podle získaných informací se musíte zařídit.

Lev

Pozvání na oběd nebo na večeři berte přesně tak, jak zaznělo. Hned po příchodu zjistíte, že to není rande, ale posezení po všech stránkách pracovní.

Panna

Opětovný vstup Merkura do vašeho partnerského sektoru vás potěší. Konečně přišel čas, kdy můžete aktivitu omezit a kdy ji můžete přenechat partnerovi!

Váhy

Merkur vstupuje do vašeho sektoru práce a přináší vám v tomto směru velice zajímavé nabídky. Změna, kterou slibují, je nečekaná, ale velice příznivá.

štír

Jsou věci, na které se připravit nemůžete, protože to prostě nejde. Naštěstí se Merkur vrací do Ryb! S jeho pomocí na ně dokážete správně zareagovat.

Střelec

Vstup Merkura do Ryb varuje! I když máte chuť vtipkovat, dělat byste to neměli. Lidé jsou pod jeho vlivem daleko citlivější, než kdykoli jindy.

Kozoroh

Klidně se můžete rozhodovat pro zásadní životní změny. Merkur, který se dostává do Ryb, vám přinese informace, na jejichž základě se rozhodnete dobře.

Vodnář

Než se rozhodnete pro nové začátky, měli byste nejdříve definitivně ukončit to, čím jste se zabývali dosud. Chtít se vám nemusí, ale udělat to musíte!

Přečíst  Denní horoskop 6.11.2019

Ryby

Merkur, který vstupuje do vašeho znamení, vás neskutečně rozpovídá. Konečně se naučíte obhajovat své názory tak, aby se vám všichni podřídili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..