Denní horoskop 16.10.2019

Napsala | 16.10.2019

Beran

Všechno se na váš vkus vyvíjí až příliš pomalu. Musíte však odolat a nesnažit se události popohánět příliš energicky kupředu. Naučte se čekat!

Býk

Díky trigonu mezi Merkurem a Neptunem rychle pochopíte, co si kdo ve skutečnosti myslí. Když se podle toho operativně zařídíte, bude to jen dobře.

Blíženec

Počítejte se spoustou lidí, kteří vás budou přesvědčovat o něčem, čemu vůbec nerozumí. Naštěstí se ovládnete a do háje je pošlete velice kultivovaně.

Rak

Trigon mezi Merkurem a Neptunem je ve vašem případě velice inspirativní. Nad tím, co říkáte, nemusíte přemýšlet. Přesto se trefíte přímo do černého.

Lev

V práci musíte mít všechno promyšlené dopředu. Když nadřízenému řeknete, že něco nejde, musíte mít připravený návrh, který by se uskutečnit dal.

Panna

Trigon mezi Merkurem a Neptunem aktivuje zejména lidi, kteří si s pravdou obvykle hlavu moc nelámou. Vy jim však v žádném případě naletět nesmíte.

Váhy

Užívejte si života tak, jak si zasloužíte. Pokud se vám opravdu nechce vařit, navrhněte, že se všichni dohromady seberete a půjdete na večeři.

štír

Díky trigonu mezi Merkurem a Neptunem je vám jasné, co si kdo myslí. To, že svým blízkým vidíte skoro až do žaludku, si však raději nechejte pro sebe.

Střelec

Svá stanoviska nikomu nevysvětlujte. Stejně by to byla jen zbytečná ztráta času. Když své rozhodnutí oznámíte větou holou, budete to mít rychlejší.

Kozoroh

Trigon mezi Merkurem a Neptunem otevírá cestu ke splnění vašich přání. Vy víte, co si můžete přát, a vesmír se stará, abyste to bez prodlení dostali.

Vodnář

Ráno bude hektické! Na poslední chvíli musíte shánět něco, co měly děti přinést do školy. Nahlas pak přiznáte, že si do práce jdete vlastně odpočinout.

Přečíst  Denní horoskop 22.3.2019

Ryby

Trigon mezi Merkurem a Neptunem je velice přínosný. Na své sny sice nezapomínáte, ale taky se nejdříve ujistíte, zda máte k jejich realizaci dost sil.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..