Denní horoskop 15.9.2018

Napsala | 15.09.2018

Beran

Při Luně ve Střelci si krásně užijete. Je jedno, zda vyrazíte třeba na vinobraní, nebo zůstanete doma. V každém případě to bude moc hezký den.

Býk

Při Luně ve Střelci se obrňte trpělivostí. Všichni vás budou pohánět k rychlejšímu tempu. Vy jim budete vysvětlovat, že kvaltovat nechcete a nebude.

Blíženec

Rodinných oslav se nebojte. Velkoryse a nebývale přátelsky se na nich budou chovat i lidé, pro které je jindy vyvolávání hádek oblíbeným sportem.

Rak

To, že je víkend, ve vašem případě vůbec neznamená, že budete konečně odpočívat. Práce máte dokonce ještě víc, než během pracovní části týdne…

Lev

Luna ve Střelci vás nutí, abyste se věnovali partnerovi. Udělejte to. I když to nahlas nepřizná, nedostatek vaší pozornosti ho už opravdu trápí.

Panna

Z míry vás vyvede člověk, který vám hodlá mluvit do života. Naštěstí se nenecháte vyvést z míry. Náležitě ho srovnáte dřív, než na to bude pozdě.

Váhy

S úspěchem navážete kontakt s lidmi, kteří dosud byli vaším velkým vzorem. Teď však zjistíte, že se stejným obdivem a úctou přistupují i oni k vám.

štír

Bez výčitek svědomí utrácejte za to, co vám udělá radost. Váš vkus ani tentokrát nezklame a postará se, abyste si vybrali něco naprosto dokonalého.

Střelec

Rivalita, kterou vůči svému kolegovi pociťujete, je sice pochopitelná, ale vy byste ji měli potlačit. Je ve vašem zájmu, abyste spolu vycházeli dobře.

Kozoroh

S obdivem, který prokazujete jiným lidem, hospodařte rozvážně. Většina z těch, kteří se vám dnes zdají zajímaví, se zítra přeřadí mezi nudné lidi.

Vodnář

Se svou důvěrou v přátele to nepřehánějte. Kdybyste jim půjčovali větší částku než tisícovku, musíte trvat na řádné smlouvě se všemi náležitostmi.

Přečíst  Denní horoskop 27.1.2019

Ryby

Nenuťte se k ničemu, do čeho se vám nechce. Bližním vysvětlete, že si víkend nehodláte kazit něčím, co nepotřebujete a bez čeho se dokážete obejít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..