Denní horoskop 15.8.2018

Napsala | 15.08.2018

Beran

Mars se vrátil do Kozoroha a v práci zhoustla atmosféra. Pokud netoužíte po zhroucení, nenechte si dát žádnou novou práci. Nemáte na ni kapacitu.

Býk

Když vám někdo padne kolem krku, zeptejte se, proč to vlastně dělá. Je jasné, že vás chce stáhnout na svou stranu, ale dosud nevíte, co tím sleduje.

Blíženec

Při Luně ve Vahách se k vám ctitelé ženou dvojstupem. Vy sice svůj aktuální vztah měnit nehodláte, ale jejich zájem a obdiv vám přesto dělá radost.

Rak

Vaše dobrá předsevzetí nevyjdou. Když přijde na lámání chleba, dojde vám, že vám je nynější pohodlný život milý natolik, že necháte všechno při starém.

Lev

Záležitosti, které se nakumulovaly a jimž jste nevěnovaly pozornost, se musí řešit. Naštěstí získáte informace, které vám náročné rozhodování ulehčí.

Panna

Některé věci nevyjdou tak, jak byste chtěli, ale to nic neznamená. Večer zjistíte, že to, co vyšlo, zase zdaleka překonalo vaše nejbujnější představy.

Váhy

Dávejte pozor na to, co před kým říkáte. Pokud mezi vašimi spolubesedníky sedí vyhlášená drbna, mluvte výhradně o počasí a jiných nezávadných věcech.16.8 – ČtvrtekOdpoledne, kdy bude Luna ve Štíru, si s miláčkem podebatujte o penězích. Opravdu není důvod, abyste vy šetřili a on si bezstarostně utrácel.

štír

Člověka, který vás hodlá citově vydírat, pošlete do háje. Bude sice smutné, ale pořád lepší, než abyste si do života pustili něco, co byste nezvládli.

Střelec

Dopřejte si malý výlet po republice. Do ciziny se raději nepouštějte. Ve většině zemí, které nás obklopují, je dnes státní svátek a zavřeno.

Kozoroh

Pracovní podmínky se mění tak, aby to pro vás bylo lepší, než dosud. Než podáte výpověď, pro kterou jste se už rozhodnutí, pořádně si to rozmyslete.

Přečíst  Denní horoskop 12.8.2018

Vodnář

Nabídku na cestu do ciziny byste měli přijmout. Pár zbývajících dní dovolené využijte na poznání míst, na která byste se jindy neměli šanci dostat.

Ryby

Na večerní akci se oblečte co nejlépe. Zprvu to vypadá, že to není potřeba, ale pak se tam objeví někdo, v jehož očích budete chtít vypadat fakt dobře.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..