Denní horoskop 15.7.2019

Napsala | 15.07.2019

Beran

Je zbytečné, abyste se projevovali přehnaně tvrdě. Když o to, na co máte nárok, požádáte jemně a přiměřeně, je váš úspěch daleko pravděpodobnější.

Býk

Vůbec se nepoznáváte! Je docela možné, že se rozhodnete dát vale svému starému uspořádanému životu a pustíte se do nepředpokládaného dobrodružství.

Blíženec

Konečně máte čas, abyste přemýšleli o svých rodičích a o tom, co je formovalo. Bude to poučné, protože se zároveň dozvíte spoustu zajímavého i o sobě.

Rak

Na nápor, s nímž přijdou současně děti i partner, nejste připravení. Nakonec však pochopíte, co po vás chtějí, a usoudíte, že to vůbec není špatné.

Lev

Buďte na sebe hrdí! To, že dokážete odlišit nenápadnou pravdu od dobře vymyšlené lží, vám poskytne zásadní náskok před všemi lidmi z vašeho okolí.

Panna

Smiřte se s tím, že vám práce jde od ruky pomaleji, než by se vám líbilo. Můžete se snažit, ale myšlenky vám přesto pořád ulétávají k lásce a soukromí.

Váhy

Přemýšlením o to, co by na vaše jednání řekli ostatní, jen zbytečně ztrácíte čas. Dnes je naopak potřeba, abyste hrdě fungovali sami za sebe!

štír

Přichystejte si už dopředu argumenty pro obhajobu svých rozhodnutí. Počítejte s tím, že jejich obhajoba bude daleko náročnější, než jste předpokládali.

Střelec

Na lidi, kteří mluví zbytečně dlouho a vůbec ne k věci, začínáte být alergičtí. Naštěstí se dokážete podívat tak, že začnou rychle mluvit k věci.

Kozoroh

Harmonická Luna ve vašem znamení vám poskytuje spoustu možností. Musíte však po nich sáhnout hned, jak se objeví. Na rozmýšlení nebudete mít čas.

Vodnář

To, co chcete, si nevynucujte násilím. Bude daleko lepší, když své okolí přesvědčíte, že je dané řešení nejlepší a nejvýhodnější pro vás i pro něj.

Přečíst  Denní horoskop 15.10.2018

Ryby

Dopravní předpisy dodržujte i ve chvíli, kdy se vám ani trochu nechce. To, že vy nevidíte kontrolu, ještě neznamená, že kontrola nezaregistrovala vás.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..