Denní horoskop 15.5.2019

Napsala | 15.05.2019

Beran

Se slovy zacházejte opatrně. Když vás někdo ujišťuje, že chce, abyste mu řekli pravdu, ještě to neznamená, že ji taky dokáže vydýchat a zpracovat.

Býk

Venuše, která vstupuje do vašeho znamení, vám vyloženě zkrášlí život. Konečně přestanete myslet jen na práci a začnete si vychutnávat životní radosti.

Blíženec

Vstup Venuše do Býka vám dává šanci na utajený románek. Než se však do něj pustíte, uvědomte si, že utajený nejen je, ale že takový musí i zůstat.

Rak

Vstup Venuše do Býka vám přinese zajímavou nabídku na dovolenou. Pokud s ní přijdou dlouholetí kamarádi, měli byste ji brát bez váhání a oběma rukama.

Lev

Vstup Venuše do Býka vám může odpoledne v práci přinést nabídku na románek. Než se rozhodnete, že ji přijmete, zvažte veškerá pro, ale i proti.

Panna

Díky Venuši z Býka zažijete velice krásné odpoledne. Miláček se překoná a řekne vám přesně to, co jste chtěli už dlouho a hodně intenzivně slyšet.

Váhy

Pokud čekáte, až miláček dostane rozum, musíte se obrnit trpělivostí. Momentálně byste měli být rádi, že nenadělal více škody, než je nutné.

štír

Venuše, která se před polednem dostává do vašeho partnerského sektoru, vám značně ulehčí život. Konečně víte, co dělat, abyste byli v lásce spokojení.

Střelec

Dopoledne, kdy je Venuše ještě v Beranu, vám přinese nemalá překvapení. Ozve se člověk, po kterém už dlouho pokukujete, a pozve vás na rande!

Kozoroh

Odpoledne si nechte volné! Potřebujete využít energie Venuše ze začátku vašeho sektoru lásky. Čeká vás nový vztah a s ním i spousta nových nadějí.

Vodnář

V práci čekejte zajímavé porady. Nic potřebného se na nich sice nevyřeší, ale zase se dozvíte spoustu jiných věcí, o nichž jste dosud tušení neměli.

Přečíst  Denní horoskop 31.1.2020

Ryby

Na poslouchání moudrých rad vás neužije. Bude daleko lepší, když si situaci nejdříve sami rozeberete a pak se rozhodnete, co budete dělat dál.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..