Denní horoskop 15.4.2019

Napsala | 15.04.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

V tom, čemu se dlouhodobě věnujete, vás čekají až neskutečné úspěchy. Nepropadejte přehnané skromnosti. Tím, co jste dokázali, se taky pochlubte.

Býk

Se vším důležitým počkejte až na odpoledne. Zatímco ráno hrozí bezdůvodné výbuchy, odpoledne řešíte všechny problémy efektivně a navíc se šarmem.

Blíženec

Pomoc, se kterou jste napevno počítali, se opět odsouvá do blíže neurčené budoucnosti. Obvykle se nevzdáváte, ale tentokrát by to snad bylo i rozumné.

Rak

Lidi, kteří se chovají tak, aby si na vás léčili své sebevědomí, vážně neberte. Dopoledne je vydýcháte a odpoledne s tím přestanou sami a dobrovolně.

Lev

Na zbytečné a náročné vysvětlování toho, co a proč jste udělali, nemáte čas ani náladu. Svá rozhodnutí oznamte větou holou. Naprosto to stačí!

Panna

Všechno důležité odložte až na odpoledne. Luna se přesune do vašeho znamení a vy získáte nadhled a talent pro správné hodnocení nastalé situace.

Váhy

Dopoledne, kdy je Luna ve Lvu, čekejte spoustu telefonátů od kamarádů. Chtějí, abyste s nimi trávili Velikonoce, a nechápou, že své plány už máte.

štír

Větší nesmysl, než je ten, s nímž přijde dneska váš šéf, jste neslyšeli. Bohužel nejste v situaci, kdy byste mu to mohli říct důrazně a hodně nahlas.

Střelec

Hlavně dopoledne připomíná váš život pohádku. Všechna vaše přání se rychlostí až nadzvukovou. S tím, co jste získali, můžete být právem spokojení.

Kozoroh

Zejména dopoledne zdravotní problémy nepodceňujte. Nemuselo by to dopadnout dobře. Ze zprvu mírné nevolnosti by se mohl vyklubat závažnější problém.

Vodnář

Dopoledne byste měli pozorně poslouchat to, co vám partner říká. Když dokážete na jeho slova správně zareagovat, nikdy vám vaše pochopení nezapomene.

Ryby

Odpoledne, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru, berte svého partnera vážně. Nad tím, co vám říká, musíte dlouho a důkladně přemýšlet.

Přečíst  Denní horoskop 17.7.2019
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..