Denní horoskop 15.3.2019

Napsala | 15.03.2019

Beran

Opět se ukáže, že nečekané a nepřipravované akce jsou ty nejlepší. Když na nějaké takové odpoledne skončíte, vrátíte se domů později, než jste čekali.

Býk

Konec týdne je proběhne rychle a v pohodě. Cestou z práce si dokonce najdete čas na kamarády, které jste už hodně dlouho neviděli. Bude to vynikající!

Blíženec

Chyby můžete dělat, ale přiznávat se k nim nemusíte. Není to ani potřeba. Toho, že jste něco neudělali tak akorát, si kromě vás nikdo jiný nevšimne.

Rak

Opět se ukáže, že doma není nikdo prorokem. Když něco navrhnete, bude každý ohrnovat nos. Když s tím ale přijde někdo jiný, budou upřímně nadšení!

Lev

Nápady, které máte ohledně vylepšení své majetkové situace, si zaslouží další propracování. Dobře si je zapamatujte a ještě lépe si je promyslete!

Panna

V práci se klidně pohádejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se rozhodli nechat bez komentářů i to, co je potřeba probrat a taky zhodnotit.

Váhy

Mluvit budou i lidé, kteří obvykle ke všemu, co se děje, mlčí. Poslouchejte, co vám říkají. Je to podstatně důležitější, než to na první pohled vypadá.

štír

Bez obav a strachu se pusťte i do toho, co se vám dosud zdálo těžké až nezvládnutelné. S údivem zjistíte, že je to daleko snazší, než jste si mysleli.

Střelec

Z práce se dostanete podstatně dřív, než jste čekali. Odpadne vám jedna protivná povinnost. Navíc se najde kolega, jenž se nabídne, že vás domů odveze.

Kozoroh

Nemoc vašeho nadřízeného přijde v pravou chvíli. Nebude vám mluvit do práce a vy budete mít konečně čas, abyste alespoň něco v klidu udělali.

Vodnář

Jednání partnerových příbuzných se vám nelíbí, ale vy byste si to přesto měli nechat pro sebe. Na váš názor se vás nikdo neptá a není na něj zvědavý.

Přečíst  Denní horoskop 28.10.2019

Ryby

To, že se miláček s někým pohádá, berte jako něco, co se vás netýká a co řešit nesmíte. Jakýkoli zásah z vaší strany by byl vyloženě kontraproduktivní.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..