Denní horoskop 15.1.2020

Napsala | 15.01.2020

Beran

Vaše vztahy jsou pod silným tlakem. Je vám jasné, že takové, jaké jsou, zůstat nemůžou. K tomu, abyste udělali první krok, však nemáte dost odvahy.

Býk

V práci se chovejte aktivně. Klidně si řekněte o náročný úkol. Ostatní by si na něm spolehlivě vylámali zuby, ale vy ho zvládnete rychle a elegantně.

Blíženec

Všechno důležité odložte na večer. Luna bude ve Vahách a vy ve stadiu, kdy dáte přednost rozumné domluvě před zcela zbytečnou a škodlivou hádkou.

Rak

Den je vhodný pro podávání žádostí na úřady a komunikaci s výše postavenými lidmi. Dnes před nimi bez problémů obhájíte veškeré své názory.

Lev

Odpoledne, kdy je Luna ve vašem sektoru komunikace, vás partner velice pozitivně překvapí. Opět jednou pochopíte, že je daleko lepší, než vypadá.

Panna

Pocit, že před vámi partner něco tají, je stále intenzivnější. Budete po tom pátrat sami, nebo se překonáte a přímo se ho zeptáte, co se vlastně děje?

Váhy

S mladší generací se nehádejte. Dozvěděli byste se, že jste beznadějně zaostalí a že vůbec nechápete, o čem život vlastně je. Dost by se vás to dotklo.

štír

Večer, kdy je Luna ve Vahách, se v myšlenkách vrátíte do minulosti. Pochopíte, co jste dříve dělali špatně, a rozhodnete se, že to příště bude lepší.

Střelec

Den je velice příznivý jak pro práci, tak pro předvádění výsledků toho, co jste dokázali. Seberte veškeré své sebevědomí a okažte, že jste dobří!

Kozoroh

Náročné pracovní záležitosti se opět odsouvají. Ostatní se rozčilují, ale vám je to skoro jedno. O to intenzivněji se můžete věnovat svému soukromí!

Vodnář

Jsou věci, po kterých toužíte, které si zasloužíte a které byste si už opravdu měli dopřát. Na nic nečekejte. Je jasné, že mladší už nikdy nebudete!

Přečíst  Denní horoskop 1.3.2019

Ryby

Opravdu nepotřebujete, aby vám vaše rozhodnutí někdo schvaloval. Jasně řekněte, pro co jste se rozhodli, a dejte najevo, že názor měnit nebudete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..