Denní horoskop 14.7.2020

Napsala | 14.07.2020

Beran

Nejsnáze vydělané peníze jsou ty, které ušetříte. Je to sice moudrost z dob babiček a prababiček, ale ve všem případě skvěle funguje i dneska.

Býk

Zejména dopoledne musíte partnera brzdit. Hodlá utrácet za něco, co je sice objektivně dobré a co byste navíc i potřebovali, ale na co aktuálně nemáte.

Blíženec

Luna v Býku vás nutí k šetrnosti. Zejména dopoledne si uvědomujete, že byste utrácet sice mohli, ale že své touhy po zralém uvážení raději potlačíte.

Rak

Vy byste si rádi alespoň trochu zpříjemnili život, ale miláček říká, že na to není vhodná doba. Nehádejte se, protože pravda je v zásadě na jeho straně.

Lev

O tom, co byste měli dělat, ví každý naprosto všechno. Možná by neškodilo, kdybyste jim připomněli, že i vy občas potřebujete přispění a pomoc.

Panna

Opozice Slunce s Jupiterem vás dostává do hodně náročné situace. Velice dobře víte, že byste kamarádům půjčovat neměli, ale přesto to nakonec uděláte.

Váhy

Opravdu nejste na světě od toho, abyste ostatním pomáhali vybřednout z problémů a sami do nich pak následně spadli. Dnes myslete především na sebe!

štír

Obvykle nesázíte, ale dnes byste to udělat měli. Štěstí přichází, ale vy mu musíte vyrazit naproti. O výběr vhodných čísel požádejte svého miláčka!

Střelec

Je potřeba, abyste si dali dohromady nějaké papíry. Moc se vám do toho sice nechce, ale udělat to musíte. Kdybyste to stihli ještě večer, bude to fajn.

Kozoroh

Hlídejte si zbytečné utrácení. Hlavně dopoledne, kdy jste pod vlivem opozice mezi Sluncem a Jupiterem, máte sklon kupovat i to, co vám k ničemu nebude.

Vodnář

Uvažujte o investicích do zdraví. Dosud jste brali lázně jako něco, co se vás netýká, ale teď si říkáte, že by vám rehabilitace udělala dobře.

Přečíst  Denní horoskop 22.9.2018

Ryby

Všechno důležité projednejte a vytelefonujte hned ráno. Sextil mezi Lunou a Merkurem se postará, aby vás lidé nejen poslouchali, ale i vnímali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..