Denní horoskop 14.7.2018

Napsala | 14.07.2018

Beran

Vztahy se vylepší. Váš miláček je i nadále chladnější, než by se vám zamlouvalo. Vy to však nevnímáte jako prohru, ale naopak jako vytouženou výzvu!

Býk

Napjatá situace, která vás v poslední době ovlivňovala, se najednou vyřeší. Měli byste však nahlas přiznat, že je to důsledek aktivit vašeho miláčka.

Blíženec

Hlavně neustupujte do pozadí! Při Luně ve Lvu je potřeba, abyste vykročili do světel ramp a ukázali, že patříte k lidem, kteří si pozornost zaslouží.

Rak

Trigon mezi Venuší a Saturnem pozitivně ovlivní váš vztah. Partner konečně pochopí, že i to, co mu říkáte s úsměvem, myslíte naprosto vážně.

Lev

Pozor si dejte na Panny a Kozorohy! Z toho, co jste vy brali jako letní flirt, udělají lásku, jež by podle nich měla končit romantickou zimní svatbou.

Panna

O nákupu nového počítačového programu uvažujte o samotě. Partnera s tím seznamte až ve chvíli, kdy bude jasné, že jste se rozhodli a on s vámi nehne.

Váhy

Partnera držte od svých rodičů pokud možno co nejdál. Jejich spory by sice nebyly nijak zásadní, ale na zkažení nálady by bez problémů stačily.

štír

To, že vás někdo rozčiluje, ještě neznamená, že mu to můžete dávat najevo. Své emoce neprojevujte už jenom proto, že byste mu tím dělali radost.

Střelec

To, že před svým partnerem něco tajíte, se může obrátit proti vám. Může to vyhodnotit jako projev nepřátelství, a vy mu nevysvětlíte, že je to jinak.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Saturnem se vám postará o opravdu krásný den. S miláčkem se nebudete hádat, ale naopak poplujete na vlně harmonie a souladu.

Vodnář

O tom, že byste hledali další práci, neuvažujte. Když miláček říká, že vás už tak vidí podstatně méně, než by se mu zamlouvalo, má pravdu.

Přečíst  Denní horoskop 17.10.2018

Ryby

Trigon mezi Venuší a Saturnem konečně stabilizuje váš citový život. Nečekejte od něj zázraky, ale začátek období, kdy se zase začnete těšit domů.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..