Denní horoskop 14.5.2019

Napsala | 14.05.2019

Beran

Atmosféra je stále ještě značně pracovitá. Dokonce můžete přijít na to, že bude lepší, když nepůjdete na oběd a místo toho budete plnit povinnosti.

Býk

Vyjadřujte se ke všemu, co se v práci seběhne. Máte jedinečnou možnost, abyste dali najevo, že jsou věci, kterým rozumíte víc, než všichni ostatní.

Blíženec

Odpoledne se těšte na zajímavé vztahové nabídky. Ve vztahu jste sice spokojení a nic nového nehledáte, ale přesto jde o situaci, která vám lichotí.

Rak

Trigon mezi Sluncem a Plutem vám dodává odvahu k zásadním životním rozhodnutím. Teď je jen potřeba, abyste přesvědčili partnera a on vás podpořil.

Lev

Nezdá se vám, že si děláte zbytečné starosti kvůli něčemu, co se ovlivnit stejně nedá? Pokud pochopíte, že ano, je to první krok k potřebné nápravě.

Panna

Trigon Slunce s Plutem na vás působí vyloženě blahodárně. S jeho pomocí získáte energii, bez které nebudete mít odvahu k zásadním životním změnám.

Váhy

Klidně vsaďte na intuici. Povede vás sice někam, kam jste původně vůbec neměli namířeno, ale zase si můžete být jistí, že vás správně nasměruje.

štír

Hlavně nic zásadního neměňte! To, co byste dnes prosazovali s velkou námahou a bez valného úspěch, se zítra podaří samo a naprosto bez problémů.

Střelec

Hlavně si ke své nynější práci nepřibírejte ještě nějakou navíc! Peníze by se sice moc hodily, ale i vy potřebujete občas jíst, relaxovat a spát.

Kozoroh

Rozpory, které byly mezi vámi a partnerem, se konečně srovnaly. Ráj na zemi to zatím ještě není, ale konečně se spolu dokážete bavit celkem normálně.

Vodnář

Sextil mezi Venuší a Marsem je velice přínosný. Konečně se dokážete projevit tak, aby partnera ani nenapadlo, že by o vaší lásce mohl pochybovat.

Přečíst  Denní horoskop 7.1.2019

Ryby

Člověk, který vás provokuje, si vůbec neuvědomuje, jak riskuje. Je zvyklý, že mu pokaždé ustoupíte, a ani ho nenapadne, že to tentokrát dopadne jinak.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..