Denní horoskop 14.3.2019

Napsala | 27.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Když to bude potřeba, klidně se hádejte na veřejnosti. Bude to podstatně lepší, než kdybyste měli pocit, že jste si nechali líbit víc, než jste chtěli.

Býk

Na trapasy máte vyloženě šťastnou ruku. Naštěstí se dokážete smát sami sobě. Kdybyste to uměli, museli byste dnešek brát jako den totálně k nepřežití.

Blíženec

Školní záležitosti svých dětí raději moc neprožívejte. Kdybyste se na ně podívali objektivně, museli byste zkonstatovat, že jsou opravdu celé po vás…

Rak

Je sice teprve předjaří, ale vy byste už měli uvažovat o letní dovolené. Večer, kdy budete probírat nabídky a vybírat tu nejlepší, bude vynikající!

Lev

Z toho, co dosud vypadalo jako společenský flirt, se vyvíjí velice vážný vztah. Dosud jste sice nic takového v úmyslu neměli, ale situace se mění.

Panna

Kvadratura mezi Sluncem a Jupiterem je hodně zrádná. Pod jejím vlivem máte sklon chtít po sobě i po svém okolí něco, co přes veškerou snahu nesplníte.

Váhy

Do zbytečných sporů se nepouštějte. Bude lepší, když alespoň prozatím necháte všechno tak, jak to je. Na změny by dnes nebyl ten nejvhodnější den.

štír

S láskou si nepohrávejte. Veškeré vztahy, které dnes začnete, budou ve vašem životě hrát daleko důležitější roli, než si dokážete představit.

Střelec

Toho, aby se váš nadřízený choval rozumně, se nedočkáte. Je vám jasné, že se s tím buď budete muset smířit, nebo budete pokračovat o dům dál.

Kozoroh

Žádnou zvláštní strategii vymýšlet nemusíte. Byla by to jenom zbytečná ztráta času. Stačí, když bez velkého rozmýšlení půjdete a prostě to uděláte.

Vodnář

To, že vás někdo vybízí, abyste nahlas řekli svůj názor, ještě neznamená, že to dokáže vydýchat. V každém případě mu pravdu dávkujte hodně opatrně.

Přečíst  Denní horoskop 4.2.2021

Ryby

Docela se vám uleví. Přijde příležitost, jak se můžete elegantně zbavit něčeho, co vám doma jen překáží. Využijte ji dříve, než bude pozdě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..