Denní horoskop 14.12.2020

Napsala | 06.01.2021
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Neustále se přemlouváte k aktivitě a neustále se vám to nedaří. Dnes, kdy ve Střelci probíhá zatmění, je to však dobře. Nebudete alespoň dělat chyby.

Býk

Sextil mezi Venuší a Jupiterem slibuje odpoledne, které bude plné citů, lásky a jiných pozitivních emocí. Zapomeňte na práci a pořádně si to užijte!

Blíženec

Zatmění, které odpoledne probíhá ve vašem partnerském sektoru, varuje. Dejte si pozor, abyste si nedělali problémy tam, kde potřebujete mít klid.

Rak

Na to, co vám radí a doporučují ostatní, nedejte. Místo poslouchání cizích pokynů se řiďte tím, co vám radí a doporučuje vaše vlastní srdce.

Lev

Nové známosti nenavazujte, údaje do internetových seznamek neposílejte. Hrozí, že byste si vybrali někoho, kdo by vám do života vnesl jenom chaos.

Panna

V tom, co byste měli dělat, má vaše okolí naprosto jasno. Spory rádi nemáte, ale přesto musíte dát najevo, že to je věc, kterou budete rozhodovat vy!

Váhy

Jsou sny, ke kterým byste se raději upínat neměli. Hrozí, že zasáhne zatmění a z toho, co jste si vymysleli a naplánovali, nezůstane kámen na kameni.

štír

Své žárlivé úvahy si nechejte pro sebe. Dnes se s nimi nechytáte. Miláček se vám v lepším případě vysměje a v tom horším se opravdu naštve.

Střelec

Kromě toho, co musíte udělat v rámci plnění svých pracovních povinností, zařídíte i spoustu soukromých věcí. Zatmění váš pracovní zápal nezarazí!

Kozoroh

Jsou věci, z kterých se už nevykroutíte. Pokud je potřeba, abyste něco dotáhli do konce, odevzdali a měli do Silvestra pokoj, musíte to hned udělat.

Vodnář

Zatmění ve vašem sektoru přátel může mít zásadní důsledky. Pokud nechcete mít v životě další drama, raději v tomto ohledu nic neměňte.

Přečíst  Denní horoskop 6.11.2018

Ryby

I když vás všechno žene k zásadním změnám, bylo by dobré, abyste tomuto tlaku dokázali odolat. Při dnešním zatmění by vám nic dobrého nepřinesly.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..