Denní horoskop 14.12.2019

Napsala | 14.12.2019

Beran

Zejména odpoledne bude náročné. Pro jistotu počítejte s tím, že má miláček zcela odlišný smysl pro humor, než vy. Snažte se ho zbytečně neprovokovat.

Býk

Neustále uvažujete o dárku, který by se vašemu miláčkovi opravdu líbil. Co kdybyste na to zavedli řeč a velice nenápadně se ho na to zeptali?

Blíženec

Ráno se zdá všechno naprosto jasné, ale už během dopoledne se to zkomplikuje. Budete muset vzdát své plány a vyrazit zachraňovat rodinné příslušníky.

Rak

Chyby, které dělají vaše děti, nenechejte bez povšimnutí. Když je na to neupozorníte vy, udělá to někdo jiný. Navíc zvolí daleko tvrdší přístup.

Lev

Máte pocit, že ať děláte cokoli, doma to nikdo neocení. Není to vaše vina. Luna je v Raku a ohledně toho, co se týká rodiny, se nároky zvyšují.

Panna

Kamarádi mají problémy, s nimiž jim vy přes veškerou snahu pomoci nedokážete. Můžete je však nasměrovat na někoho, kdo by pomoc vymyslet dokázal.

Váhy

K plánování svátečních nákupů přistupujte realisticky. Hlavně si uvědomte, že na návštěvu nečekáte rotu hladových vojáků, ale pár zcela normálních lidí.

štír

Počítejte s prvními vánočními dárky. Je vidět, že člověk, který vám je dává, vás velice dobře zná. Trefil se tak, že dojetí a vděk nemusíte předstírat.

Střelec

Úvahy o tom, že byste mohli začít psát rodinnou kroniku, nejsou vůbec od věci. Mohl by z toho být koníček, který by dal vašemu životu nový směr.

Kozoroh

Ke všemu, co je potřeba udělat, byste měli přitáhnout rodinu. Sami to nezvládnete. Společné dílo vás spojí a společný úspěch vám přinese radost.

Vodnář

Rodiče musíte ujistit, že je na svátky čekáte a že se na ně těšíte. Je to sice něco naprosto samozřejmého, ale oni to opravdu potřebují slyšet nahlas.

Přečíst  Denní horoskop 19.7.2019

Ryby

Svému partnerovi se věnujte naplno. Ani chvíli nesmí mít pocit, že je pro vás někdo důležitější, než on. S Lunou v Raku se to naštěstí dá zvládnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..