Denní horoskop 14.11.2019

Napsala | 14.11.2019

Beran

Luna v Blížencích aktivuje váš smysl pro humor i vaši výmluvnost. Pokud potřebujete někoho přetáhnout na svou stranu, nebude to činit žádný problém!

Býk

Při Luně v Blížencích vás lezou všichni kolegové na nervy. Máte pocit, že se zajímají jen o zábavu, zatímco opravdu důležité věci jsou jim lhostejné.

Blíženec

Při kvadratuře mezi Venuší a Neptunem to máte s láskou nesnadné. Pro jistotu v této oblasti nic nového nezačínejte. Románky by se vám nevyplatily.

Rak

To, co uslyšíte, si velice dobře prověřte. Lidí, kteří budou velice věrohodně a přesvědčivě lhát, bude dnes ve vašem okolí víc, než by se vám líbilo.

Lev

U lékaře dopadnete zcela jinak, než jste čekali. K definitivnímu závěru jsou potřeba ještě nějaká další vyšetření. Je to otrava, ale jinak to nejde.

Panna

Lidí, kteří vám budou mazat med kolem pusy, se kolem vás pohybuje spousta. Naštěstí je dokážete odlišit od těch, kteří vás mají opravdu rádi.

Váhy

Pozor si dávejte na přátele s bujnou fantazií. To, že vás o něčem s velkým nasazením přesvědčují, ještě neznamená, že mají pravdu a že jim máte věřit.

štír

S chutí na to, co je nezdravé, ale co vám moc chutná, raději nezápaste. Bude lepší, když si kousek vytoužené lahůdky dáte a pořádně si ho vychutnáte.

Střelec

Lidi, kteří vám začnou něco zakazovat, pošlete do háje spíše dříve, než později. Dodejte, že doby, kdy jste takové pokyny poslouchali, jsou už za vámi.

Kozoroh

Všechno, co život přinese, přijímáte nezvykle optimisticky. Už na začátku je vám jasné, co budete dělat, abyste z toho měli co nejvíce užitku.

Vodnář

Na všech jednáních si dejte pozor na lidi, co vás budou ohnivě přesvědčovat o své pravdě. To, co říkají, může znít pravděpodobně, ale pravda to není.

Přečíst  Denní horoskop 19.12.2019

Ryby

Shánějte lístky na kulturu, nebo na zajímavá sportovní utkání. Bude vás to sice stát dost peněz, ale zase si můžete být jistí partnerovou pochvalou.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..