Denní horoskop 13.9.2019

Napsala | 13.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že je pátek třináctého, vás ani v nejmenším nerozhodí. Vy sami ho vnímáte jako normální den, a snažíte se, aby ho stejně vnímali i všichni kolem.

Býk

Pokud chcete někoho sbalit, máte skvělou šanci. Když využijete konjunkce Merkura s Venuší, podlehne vám i ten, kdo to zprvu vůbec neměl v úmyslu.

Blíženec

Počítejte s tím, že jsou všichni přecitlivělí a zbytečně naštvaní. Když nebudete zbytečně mluvit a přilévat tak oleje do ohně, bude to daleko lepší.

Rak

Je sice pátek třináctého, ale to vám ani trochu nevadí. Všechno jde přesně tak, jak jste si představovali. Večer navíc přinese nabídku na lásku!

Lev

Konjunkce Merkura s Venuší vám odpoledne dá šanci na mimořádný výdělek. Jde o akci, která bude sice náročná, ale která vás bude současně i bavit.

Panna

Den je plný šancí a nečekaných možností. Je ale potřeba, abyste nečekali na tu ideální, ale chytili hned tu první, která kolem se vám nabídne.

Váhy

Hlavně večer si dejte pozor, abyste zbytečně netlačili na pilu. Když ťuknete a partner váš návrh odmítne, smiřte se s tím, že to tentokrát nevyšlo.

štír

To, že vám příbuzní slíbí pomoc, zní sice dobře, ale nic to neznamená. V každém případě uděláte dobře, když si pro jistotu vymyslíte náhradní řešení.

Střelec

K partnerovi se chovejte se všemi možnými ohledy. Pozor si dejte zejména odpoledne, kdy to s projevy svého smyslu pro humor můžete přehánět.

Kozoroh

Konjunkce Merkura s Venuší se vám postará o výjimečně zdařilý den. Dokonce si ani neuvědomíte, že je pátek třináctého a že se vlastně máte bát.

Vodnář

Máte pocit, že je váš život moc stabilizovaný. Právě proto toužíte udělat něco, co z ustáleného rytmu vybočuje a co vám dokáže, že stále ještě žijete.

Přečíst  Denní horoskop 31.10.2018

Ryby

Miláček bude zvláště odpoledne naprosto skvělý. Dokonce velkoryse mávne rukou nad něčím, co by jindy byl důvod k dlouhému a nepříjemnému kázání.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..