Denní horoskop 13.8.2019

Napsala | 13.08.2019

Beran

S tvrdohlavostí moc daleko nedojdete. Při dnešní Luně v Kozorohu hrozí, že ve finále narazíte na někoho, kdo je ještě daleko tvrdohlavější, než vy.

Býk

Večer, kdy je Luna ve Vodnáři, se připravte na překvapení, které vám přichystal partner. Nejdříve přijde šok, ale pak se vám jeho nápad začne líbit.

Blíženec

Po dni plném práce vás čeká krásný a příjemný večer. Co kdybyste vzali partnera a pozvali ho do letního kina nebo na nějakou jinou neobvyklou zábavu?

Rak

Než se rozhodnete, že někomu pomůžete, dobře si to rozmyslete. Dotyčný vám to sice neřekne, ale jeho pozice není tak pevná, jak vás přesvědčuje.

Lev

S partnerem se hádejte jen kvůli tomu, co za to opravdu stojí. Když mu začnete vytýkat něco, na čem jste se podíleli rovným dílem, právem se naštve.

Panna

Z toho, jak se lidé vás chovají, vám půjde hlava kolem. Můžete se jim sice snažit vysvětlit, že to není ta nejlepší cesta, ale poslouchat to nebudou.

Váhy

Když se partner rozhodne, že vás překvapí, určitě se mu to podaří. Vy sami za sebe byste sice dali přednost něčemu jemnějšímu, ale to miláček neumí.

štír

Setkání s bývalým spolužákem vám zásadně zvedne sebevědomí. Pocit, že jste v životě uspěli podstatně lépe, než bývalá třídní perla, bude moc příjemný.

Střelec

Vaším největším nepřítelem je netrpělivost. Kdybyste nechali lidi nejdříve domluvit a až potom začali jejich výroky komentovat, bude to lepší.

Kozoroh

Dbejte na první dojem, kterým na lidi kolem sebe působíte. Berte ho jako základ budoucí spolupráce, která by měla být důležitá a trvat hodně dlouho.

Vodnář

Zkuste se na svět podívat trochu optimističtějším pohledem. Zejména večer, kdy se Luna přesune do vašeho znamení, vás čeká něco opravdu krásného.

Přečíst  Denní horoskop 27.8.2018

Ryby

Podezření, které jste měli, se potvrdilo. Za jiných okolností byste se radovali a za přesný odhad situace se chválily, ale teď je vám spíše smutno.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..