Denní horoskop 13.2.2019

Napsala | 09.01.2021
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Při konjunkci Marse s Uranem riskujete výbuch. Než se na někoho naštvete, alespoň chvíli přemýšlejte. Můžete zjistit, že má ve všem naprostou pravdu.

Býk

I když miláček tvrdí, že Valentýna slavit nebude, neposlouchejte. Nahlas to sice hlásá, ale ve skutečnosti je na to, co jste vymysleli, velice zvědavý.

Blíženec

Konjunkce Marse s Uranem vás postaví proti kamarádům. Ti po vás chtějí něco, s čím vy nesouhlasíte, a nechápou, že to myslíte opravdu vážně.

Rak

Řízení auta a práci s ostrými nástroji byste se měli vyhýbat. Zejména dopoledne, kdy doznívá konjunkce Marse s Uranem, to může být hodně riskantní.

Lev

Když se vám partner začne svěřovat se svými hříchy z mládí, zastavte ho, dokud je čas. Čím méně toho o jeho minulosti budete vědět, tím to bude lepší.

Panna

Nepodceňujte ani zdánlivě malé a nepodstatné zdravotní neduhy. Hlavně si nenamlouvejte, že to nic není a že to určitě v krátkém čase přejde.

Váhy

Při konjunkci mezi Marsem a Uranem partnera moc neprovokujete. To, co by vám řekl, by ho sice moc mrzelo, ale zpátky by už svá slova vzít nedokázal.

štír

V práci čekejte nové náročné úkoly. Váš z míry naštěstí nevyvedou, ale méně zkušení kolegové budou na infarkt. Pomůžete jim všechno zvládnout?

Střelec

Věnujte se především svému soukromému životu. Partner potřebuje vědět, že ho milujete naplno a bez výhrad. Vy byste mu měli tuto jistotu poskytnout.

Kozoroh

Konjunkce Marse s Uranem vás totálně připraví o duševní klid. Pokud jste si mysleli, že máte všechno pod kontrolou, musíte přiznat, že to tak není.

Vodnář

Nechcete se vrátit k hobby, jemuž jste se kvůli nedostatku času přestali věnovat? Když teď budete chtít, najdete na něj jak čas, tak i všechno ostatní!

Přečíst  Denní horoskop 11.2.2019

Ryby

Pozor si dávejte zejména na bolesti hlavy. Kromě toho, že si vezmete prášek, se snažte odhalit i jejich skutečnou příčinu. Bude to velice užitečné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..