Denní horoskop 10.7.2020

By | 26.12.2020

Beran

S miláčkem se nedohadujte. Pokud vaše argumenty nechce poslouchat, raději mu ustupte. Není to sice váš obvyklý styl jednání, ale jinak to nepůjde.

Býk

Luna v Rybách aktivuje vaše kamarády. Připomenou vám, že jste jim slíbili návštěvu na chalupě. To, že byste celou akci posunuli, v úvahu nepřipadá.

Blíženec

Přípravu na víkend nechejte raději na partnerovi. Vy byste při Luně v Rybách určitě zapomněli něco, pro co byste se museli z poloviny cesty vracet.

Rak

Když se dostanete do situace, ve které si nevíte rady, dejte klidně najevo své emoce! To, že se vás nic nedotkne, jste předstírali už dost dlouho.

Lev

Než se rozhodnete, že někomu ustoupíte, přemýšlejte, k čemu to vlastně bude dobré. Neohrožujte svou pozici, kterou jste si museli hodně těžce získat!

Panna

Než se naštvete a rozhodnete se pro konflikt, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Možná by bylo lepší, kdybyste se rozhodli, že raději vycouváte.

Váhy

Zejména kolem poledne bude lepší, když v práci nebudete nikomu nic vysvětlovat. Pokud je potřeba, abyste nějaký požadavek odmítli, udělejte to stručně.

štír

Při Luně v Rybách byste se měli více věnovat svému miláčkovi. Pokud žehrá na nedostatek vaší pozornosti, má na to zejména v poslední době plné právo.

Střelec

Jsou věci, které byste dál už odkládat neměli. Pokud usoudíte, že si něco vaši pozornost vyžaduje opravdu naléhavě, měli byste se tomu věnovat.

Kozoroh

Pracovní konflikty neřešte. Čím méně se do nich budete plést, tím to bude lepší. Když budete zticha, je šance, že vyšumí stejně rychle, jako přišly.

Vodnář

Kdybyste dokázali práci odstavit na druhou kolej a věnovat se partnerovi, bude to nejlepší. Nahlas to sice neřekne, ale vaši pozornost moc potřebuje.

Přečíst  Denní horoskop 13.7.2019

Ryby

Ať řeknete cokoli, vždycky se najde někdo, kdo to jedovatě okomentuje. Kdybyste se k němu dokázali chovat stejně, pochopil by, že musí couvnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..