Denní horoskop 10.5.2019

Napsala | 10.05.2019

Beran

Na přímé požadavky se snažte stejně přímo odpovídat. Pro vás je to ten nejpohodlnější způsob komunikace, ale pro ostatní taková otevřenost snadná není.

Býk

Když vám není dobře, vezměte to na vědomí. Hlavně se zbytečně nepřemáhejte. V práci si vyberte náhradní volno a vyrazte domů, kde se budete kurýrovat.

Blíženec

Než se rozhodnete pro nějaké zásadní životní řešení, přemýšlejte, zda by to nešlo udělat méně zásadním způsobem. Na zásadní řešení nemáte trpělivost.

Rak

Při kvadratuře mezi Lunou a Venuší musíte být trpěliví. Smiřte se s tím, že miláček může mít o partnerském životě trochu jiné představy, než máte vy.

Lev

Jsou věci, které nesmíte probírat s partnerem. S tím, že se vám někdo líbí a že ani netušíte, co byste s tím měli dělat, se svěřte spíše kamarádovi.

Panna

Pokud má někdo pocit, že mu ustoupíte jen proto, že se nechcete hádat, je na omylu. Obvykle hádky nesnášíte, ale tentokrát velice rádi uděláte výjimku.

Váhy

Pocit, že na své úkoly nestačíte, nemá s realitou nic společného. Kdybyste si uvědomili, že máte čas od času nárok na sníženou výkonnost, bude to lepší.

štír

Když vás potomek pozve na kávu nebo rovnou na večeři, můžete si být jistí, že je to vážné. Patrně vám chce říct něco opravdu důležitého.

Střelec

Když partnerovi navrhnete na začátek července prodloužený víkend, bude překvapený. Dokonce řekne, že se už domníval, že vás jeho společnost neláká.

Kozoroh

Zejména dopoledne věnujte pozornost tomu, co vám říká váš životní druh. Vážně berte zejména to, co říká tichým a zdánlivě naprosto nevzrušeným hlasem.

Vodnář

Odpoledne, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, se k miláčkovi chovejte vlídně. Potřebuje vědět, že to, co říká, berete s náležitou vážností.

Přečíst  Denní horoskop 24.9.2019

Ryby

Dopoledne si popovídejte s člověkem, na kterém vám záleží. Musí zjistit, že váš zájem trvá a že je pro něj váš vztah po všech stránkách důležitý.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..