Denní horoskop 10.4.2020

Napsala | 10.04.2020

Beran

S partnerem klidně můžete probírat i to, co byste jindy označili za záležitosti náročné a komplikované. Dnes se na nich domluvíte bez jakýchkoli potíží.

Býk

Volno, které máte, si využijete a užijete. Vyzdobíte byt, napečete mazance a ještě si najdete čas na setkání s lidmi, s nimiž jste se dlouho neviděli.

Blíženec

Počítejte s tím, že jste roztěkanější, než obvykle. Pokud někam jedete, chovejte se opatrně. Nezapomeňte, že v podobné náladě jsou i všichni ostatní!

Rak

Prohlédněte si diář a najděte si tam lidi, kterým musíte v nejbližších dnech gratulovat. Kdybyste na ně zapomněli, nepředstíraně by je to mrzelo.

Lev

Některé věci nedokážete v klidu zvládnout, i když se opravdu snažíte. Zejména dopoledne hrozí, že vybuchnete přesně tam, kde byste zrovna nemuseli.

Panna

Než se rozhodnete, že se o někoho začnete snažit, přemýšlejte. Člověk, který měl ve vztazích problémy, je bude zcela jistě mít i ve vztahu s vámi.

Váhy

Volný den si užijete tak, jak jste si představovali. V klidu zvládnete všechno, co je potřeba udělat a pak si budete vychutnávat zasloužené volno.

štír

Volný den s harmonickou Lunou ve vašem znamení vám přinese spoustu zajímavých zážitků. Navíc zjistíte, že máte víc přátel, než jste si mysleli!

Střelec

Dokážete si poradit i v situaci, která by každého jiného vyvedla z míry. Vychutnejte si upřímnou pochvalu svého miláčka. Je opravdu rád, že vás má!

Kozoroh

Všechno probíhá tak, abyste byli spokojení. V práci se dokonce dožijete chvíle, kdy dosud velice sebevědomý kolega přizná, že pravdu máte vy!

Vodnář

Harmonická Luna ze Štíra vám dává příležitosti, o kterých jste dosud jen snili. Problém je v tom, že se situace změnila a vy o ně už vůbec nestojíte.

Ryby

Přečíst  Denní horoskop 11.4.2019

Váš miláček se chová zcela jinak, než jste zvyklí. To, že vás opravdu miluje a že mu na vás skutečně záleží, dává najevo velice upřímným způsobem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..