Denní horoskop 10.11.2018

Napsala | 10.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Lidí, kteří by vám rádi mluvili do života, je víc, než je zdrávo. Pokud se jim chcete vyhnout, musíte se na celý den zašít někam, kam za vámi nemohou.

Býk

Váš partner projeví zájem o koníčky, které dosud obloukem míjel. Neptejte se, co se děje, ale navrhněte, že se jim budete rádi věnovat spolu s ním.

Blíženec

Po odpočinku sice toužíte, ale dopřán vám nebude. I když se vám nechce, musíte ráno vstát, sednout za volant a převzít roli rodinného taxikáře.

Rak

S lidmi, kteří nemluví jasně a jenom naznačují, trpělivost nemáte. Dost ostře jim sdělíte, že na to, abyste luštili jimi zadávané rébusy, nemáte čas.

Lev

Když se vašemu partnerovi něco nepovede, nechte to bez komentáře. To, co byste mu řekli, by sice byla pravda, ale zase by vám to pokazilo celý víkend.

Panna

Návštěva farmářského trhu vás dost rozhodí. Původně jste chtěli nakupovat jen samé zdravé dobroty. Vracet se ale budete s košíkem samých nezdravých.

Váhy

Především je potřeba, abyste se pořádně vyspali. Každého pro jistotu upozorněte, že ten, který se vás pokusí vzbudit, se shovívavostí počítat nemůže.

štír

Obvykle neriskujete, ale dnes je všechno jinak. Zejména večer budete riskovat s radostí a s chutí. Následně se budete radovat, protože to skvěle vyjde.

Střelec

Dárky si dobré mezilidské vztahy neudržíte. K lidem kolem sebe se chovejte laskavě, ale v nikdy ne tak, aby měli pocit, že si je chcete koupit.

Kozoroh

Luna ve Střelci vám vytoužený spánek nedovolí. Hned ráno vás vytáhne z postele telefon a postaví vás před zprávu nečekanou a hlavně nepředpokládanou.

Vodnář

Veškeré akce, na něž vyrazíte s dětmi, dopadnou skvěle. Zábava bude vynikající, a pocit pýchy, který pocítíte při pohledu na děti, vás doslova zaplaví.

Přečíst  Denní horoskop 6.8.2020

Ryby

Než se do něčeho pustíte, dobře si to rozmyslete. Stejně rozumně se chovejte i při dávání slibů. Ty, které dnes dáte, budete muset hodně dlouho plnit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..