Denní horoskop 10.1.2020

Napsala | 10.01.2020

Beran

Úplněk, který je kombinovaný s měsíčním zatměním, je dost náročný. Počítejte s větší únavou, která vás večer nepustí mezi lidi, ale nechá vás doma.

Býk

Zatmění ve vašem sektoru komunikace varuje. Mluvit můžete, ale přesto byste si měli dát pozor, co a hlavně před kým říkáte. Neprozraďte toho příliš!

Blíženec

Úplněk posílený Merkurem, vybízí ke komunikaci. Přesto si dejte pozor, abyste nemluvili až moc a neprozradili toho na sebe daleko víc, než je zdrávo.

Rak

Zatmění ve vašem znamení vás vybaví neskutečnou rozhodností a pevnou vůlí. Pokud se rozhodnete, že něco dokážete, buďte si jistí, že se vám to podaří.

Lev

Zatmění, které probíhá ve vašem sektoru věcí skrytých, se vám stará o velice zajímavé informace. Přijdou sice ve snu, ale to jejich hodnotu nesnižuje.

Panna

Když usoudíte, že kamarád dělá něco, z čeho by mohl mít časem potíže, klidně mu to řekněte. Dnes máte jistotu, že bude nad vašimi slovy přemýšlet.

Váhy

Počítejte s tím, že jsou stanoviska, která svým blízkým nevysvětlíte, neboť je nepochopí. Můžete jim však vysvětlit, že by je přesto měli respektovat.

štír

Zatmění v sektoru vzdělání vás zbavuje zbytečných obav. Rozhodnete se, že doženete to, co vás vždycky bavilo, ale čemu jste se dosud věnovat nemohli.

Střelec

Pokud to jde, vůbec nemanipulujte s penězi! Při zatmění jste nesoustředění a lehce byste je mohli poslat tam, odkud by se vám už zpátky nevrátily.

Kozoroh

Jsou věci, které byste raději neměli hrát až do krajnosti. Když sobě i protistraně ponecháte trochu větší manévrovací prostor, bude to daleko lepší.

Vodnář

I když se vás dnešní zatmění přímo netýká, měli byste se chovat opatrně. Bude lepší, když se zdržíte zbytečných aktivit a nastolíte klidový režim.

Přečíst  Denní horoskop 10.4.2020

Ryby

Zatmění ve vašem sektoru romantiky a lásky varuje! Když dnes nebudete v soukromí a v citech nic měnit, je to to nejlepší, co můžete udělat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..