Denní horoskop 1.7.2019

Napsala | 01.07.2019

Beran

Když se už v rámci nového pololetí odhodláte k zásadnímu životnímu rozhodnutí, bude to kupodivu snadné. Budete jen litovat, že jste nezačali dřív.

Býk

Na nedostatek komunikace si opravdu stěžovat nemůžete. Hlavně v práci mluví kolegové tak, že se na svou vlastní práci nedokážete soustředit.

Blíženec

Kdyby se soutěžilo v řešení praktických problémů, získali byste první cenu. Rychle pochopíte, v čem tkví potíž, a naleznete ty správné způsoby.

Rak

Do cizích záležitostí se raději nepleťte. Měli byste sice dobrou vůli, ale veškerá vaše snaha by přinesla zcela jiný výsledek, než jste očekávali.

Lev

Neztrácejte čas na záležitosti, na kterých jste si nejednou nabili nos. Když je odložíte a budete se věnovat něčemu jinému, bude to daleko úspěšnější.

Panna

Hádat se sice můžete, ale velký efekt od toho nečekejte. Bude daleko lepší, když mávnete rukou a bez dalšího vysvětlování si budete dělat svoje.

Váhy

Opravdu nevidíte důvod, proč dělat drama kolem něčeho, co si to podle vašeho názoru nezaslouží. V takovém případě uděláte tlustou čáru a jdete dál.

štír

Některé vztahy nezvládnete. Můžete sice slibovat, že se budete chovat tak, aby se vám nedalo nic vytknout, ale nakonec to dopadne stejně jako obvykle.

Střelec

Luna je v partnerském sektoru a vy v pohodě. Máte rozum a miláčkovi jeho nápady nerozmlouváte. Klidně počkáte, až na své chyby přijde sám.

Kozoroh

V práci se obrňte trpělivostí. Potřebujete ji pro lidi, kteří moc dobře vědí, co máte udělat vy pro ne, ale nechápou, že mají fungovat i oni pro vás.

Vodnář

Všechno, co potřebujete, se dneska vyřídí k vaší spokojenosti. Doma se pak můžete se svými výkony pochlubit a dokonce uspořádat malou oslavu.

Přečíst  Denní horoskop 20.11.2019

Ryby

Nečekejte, že se dospělý člověk změní. Může vás o tom sice přesvědčovat, ale vy znáte život a víte, že taková zásadní změna je krajně nepravděpodobná.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..