Denní horoskop 1.6.2020

Napsala | 01.06.2020

Beran

Opravdu si nemusíte vzít na starosti všechno jenom vy sami! Když se o úkoly podělíte v práci s kolegy a doma zapojíte zbytek rodiny, bude to lepší.

Býk

I když patříte k lidem přesvědčeně realistickým, trocha romantiky vám neuškodí. Zkuste hodit po miláčkovi lichotku, která mu spolehlivě vyrazí dech.

Blíženec

To, že jste dosud Den dětí neslavili, není důvod, abyste to neudělali dnes. Připravte oblíbené dobroty svých dětí a těšte se z malé domácí party!

Rak

Než se rozhodnete, že někomu dáte ještě jednu šanci, dobře si to rozmyslete. Může vám sice slibovat, že se kvůli vám změní, ale asi se mu to nepovede.

Lev

Čekejte upřímnou řeč, kterou k vám pronese partner. Měli byste ji vyslechnout v klidu a zbytečně ho nepřerušovat. Opravdu to pro něj není lehké.

Panna

Čekejte den, kdy budete platit jako mourovatí. Najednou se vám sejdou platby všeho druhu. Naštěstí máte na účtu k dispozici dostatek volných peněz.

Váhy

Nabídka na nákupu nemovitosti může být sice lákavá, ale vy ji musíte odmítnout. Kdybyste ji přijali, nezbyly by vám už žádné rezervy, což nechcete.

štír

Pozornost byste měli věnovat zejména tomu, co se vám zdá. Sny poukazují na něco, co sice velice dobře víte, ale co si tvrdošíjně odmítáte přiznat.

Střelec

To, že jste o oslavě Dne dětí neuvažovali, ještě neznamená, že nějaká nebude. Váš partner se rozhodl, že budete slavit a vy se mu raději podvolíte.

Kozoroh

Luna ve Vahách je sice harmonická, ale taky zvyšuje nároky, které na vás vaše okolí klade. Počítejte s večerem, kdy budete z práce opravdu unavení.

Vodnář

Při harmonické Luně ve Vahách máte vynikající nápady ohledně své další budoucnosti. Zapomeňte na všechno, co jste chtěli dosud, začnete znovu!

Přečíst  Denní horoskop 1.10.2018

Ryby

Konečně máte šanci jednou provždy vyřešit své dlouhodobé problémy. Bude to sice trochu náročnější, než jste čekali, ale pak zase budete mít klid.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..