Denní horoskop 1.10.2019

Napsala | 01.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Než se rozhodnete, že někomu dáte najevo své city, dobře si to rozmyslete. Je docela možné, že je zadaný a vy jste tak přišli s křížkem po funuse.

Býk

Všechno zvládáte rychle a dobře. Večer dokonce dokážete vysvětlit miláčkovi důvod, proč nechcete jeho příbuzným půjčit. K vašemu údivu vás pochopí.

Blíženec

Práce máte až nad hlavu, ale to vám nevadí. O to víc vás rozčilují lidé, kteří do ní mluví a nepopřejí vám chvíli, kdy byste mohli v klidu pracovat.

Rak

Kvadratura mezi Venuší a Plutem varuje. Pod jejím vlivem se rozhodnete, že na partnera pořádně zatlačíte, a pak se podivíte odezvě, kterou to vyvolalo.

Lev

Věřte lidem, kteří mají životní zkušenosti a z nich vyplývající moudrost. To, co vám říkají, se vám líbit nemusí, ale přemýšlet byste o tom měli.

Panna

To, co ráno vypadá jako průšvih roku, se během dne bez problémů srovná. Navíc se o to vůbec nemusí starat. Všechno se uladí a vyváží naprosto samo.

Váhy

Kvadratura mezi Venuší a Plutem je velice náročná. Pod jejím vlivem můžete člověku, jehož milujete, říct něco, čím ho ze svého života vyženete navždy.

štír

To, co vám ráno řekne miláček, vážně neberte. Kdybyste dokázali sami sebe přesvědčit, že vlastně ještě mluvil ze spaní, bylo by to úplně nejlepší.

Střelec

V miláčkově chování je důležité právě to, co byste jindy označili jako nedůležité detaily. Dnes však tyto zdánlivé detaily rozhodují naprosto o všem.2,10. – StředaOdpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, si užívejte. Domluvte si party s kamarády, bowling s kolegy, nebo vzrušující procházku s vlastním partnerem!

Kozoroh

I vy se můžete zamilovat tak, že se budete divit sami sobě. Při dnešní kvadratuře mezi Venuší a Plutem je něco takového spíše pravidlem, než výjimkou.

Přečíst  Denní horoskop 31.3.2019

Vodnář

Je zbytečné, abyste se hnali do něčeho, co se vám od začátku nelíbí. Klidně si přiznejte, že jde o cíl, který vás láká, ale k němuž je cesta klopotná.

Ryby

S partnerem není problém. Když přijde se svými sny, klidně mu je pomůžete rozvíjet. Pak se oba domluvíte, že s jejich realizací ještě chvíli počkáte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..