Čínský měsíční horoskop od 1.11.2018 do 1.12.2018

By | 25.12.2020

Beran

Přiznejte, že jsou dny, kdy je vám vaše pracovitost spíše na škodu, než aby vám pomáhala. Momentálně hrozí, že budete věnovat enormní pozornost svým povinnostem, zatímco všechno ostatní vám bude připadat jako něco naprosto nepodstatného. Může v tom být problém. V práci vaše nasazení nikdo neocení, zatímco doma budou kvůli vaší mentální i tělesné absenci zcela nepokrytě naštvaní.

Býk

Počítejte s měsícem, kdy vás čeká spousta rodinných oslav a jiných podobných radovánek. Na každou podobnou akci musíte přijít v patřičném outfitu. Navíc se čeká, že přinesete náležitý dárek. Když na závěr všechno spočítáte, s šibeničním humorem si řeknete, že jste právě absolvovali sérii nejdražších obědů ve svém životě. Nahlas to ale raději neříkejte. Příbuzné by vaše hodnocení moc nepotěšilo.

Blíženec

Partner, od kterého chcete podporu a povzbuzení, se nějak nevyvedl. Místo toho, aby vám sílu dodával, vám jen vysvětluje všechna možná rizika toho, do čeho se pouštíte. Vás to zatím nechává chladné, ale už cítíte, že je vaší trpělivosti namále. Dokonce začínáte uvažovat, zda člověka, který vám jen bere chuť do života a energii, vůbec na něco potřebujete.

Rak

Mile vás překvapí děti. S údivem zjistíte, že začínají mít stejné zájmy jako vy. Konečně si můžete povídat na úrovni, která obě strany baví. Dejte si však pozor, aby se druhý partner necítil odstavený a mimo hru. Kromě akcí, které zajímají vás i děti, si musíte vymyslet aktivity, na kterých se může účastnit celá rodina. Nebojte se, určitě vás něco napadne.

Lev

Jsou lidé, kterým nedokážete přes veškerou snahu odpustit. Můžete si sice vysvětlovat, že byste to udělat měli, ale nedokážete to. Stačí, abyste si vzpomněli na to, jak se k vám zachovali, a veškerá dobrá předsevzetí budou rázem v háji. S těmito lidmi se sice dokážete bavit normálně a jednat s nimi korektně, ale na tom taky veškeré vaše vztahy skončí.

Přečíst  Čínský měsíční horoskop od 1.9.2018 do 1.10.2018

Panna

I když jste orientovaní na budoucnost, pohled do minulosti v žádném případě nezaškodí. Jde o spolehlivý způsob, jak zvládnout iluze, které se o vás aktuálně mají tendence pokoušet. Když vám šéf bude vysvětlovat, že vám přece jen zvýší plat, nepropadejte planému nadšení. Přesvědčte ho, že má nejdříve udělat vstřícný krok on a pak ho učiníte i vy.

Váhy

Opravdu nejste na světě od toho, abyste dělali radost někomu, kdo si to nezaslouží. Uvědomte si to dřív, než se k něčemu takovému necháte přesvědčit. Trvejte na tom, že nejdříve pokryjete vlastní zájmy a požadavky, a až potom se budete věnovat ostatním. To, že vás obviní ze sobectví, vás nerozhodí. Pokrčíte rameny a dál pojedete v linii, kterou jste si vytýčili.

štír

Pokud se chcete na někoho zeptat, musíte na to jít nenápadně. Jakmile by se zjistilo, že se o dotyčného zajímáte, vznikla by kolem toho spousta nepříjemných řečí. Jedni by vás obviňovali z toho, že mu chcete rozeštvat partnerství, druzí z toho, že vám jde o jeho peníze. To, že jde ve skutečnosti o charitativní akci, ke které ho chcete přilákat, by nenapadlo nikoho.

Střelec

Hlavně si nenechte namluvit, že nemá cenu, abyste se začínali učit něco nového, protože jste na to už věkem mimo. Není to pravda! Když seberete svou silnou vůli a chuť předvést zbytku světa, že patříte k nejlepším, dokážete nemožné. Velice rychle dáte na frak lidem, kteří jsou o generaci mladší. Stejně tak inspirativně fungujete pro své vrstevníky. Opravdu to stojí za to!

Kozoroh

Je čas, abyste se o své zdraví přestali starat intuitivně a konečně k němu přistoupili zodpovědně. Když vám lékař navrhuje rehabilitaci, opravdu ví, co dělá. Neříkejte, že ji nepotřebujete, ale hledejte pracoviště, kde jsou odborníci, kteří vám dají pořádně do těla. Přiznejte si, že vaše fyzická schránka si péči opravdu zaslouží, a začněte se o ni pořádně starat.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.01.2017 do 01.02.2017

Vodnář

Najednou zjišťujete, že jsou lidé, které musíte začít brát vážně. Promluvte si s nimi o tom, co od vás vlastně očekávají. Je možné, že to nebudou přesně vědět. Budou vám jen vysvětlovat, že jste pro něj důležití a že by s vámi chtěli mít bližší vztah. Než jim však na to kývnete, přemýšlejte, zda to nebude jenom další zátěž, bez které byste se v klidu dokázali obejít.

Ryby

Vaše dobrá a chvályhodná předsevzetí jsou jedna věc, realita druhá. Dosud jste je dodržovali bez problémů, ale stále častěji uvažujete, zda to má vůbec cenu. V takovém případě se uchylte do ústraní, kde si spočítáte všechno, co jste tomu zatím věnovali. Pak sami pochopíte, že jde o věc, kterou nesmíte vzdávat. Chvíle, kdy byste předsevzetí porušili, by byla začátkem hodně problematického období.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..