Chyťte své štěstí a objevte vlastní energii

By | 12.01.2021

Vlastní energie]Někdo by spíš řekl: „chyť příležitost za pačesy a dobij baterie.” Ano, nastávající dny nám to umožní. Bude více slunečních dnů a také nám měsíc pomalu přejde do úplňku. Co s tím? Nejdříve bychom měli začít s čistým štítem, takže se odblokujeme. Ti kdo mohou si dají pořádný kus chůze, nebo pomalého běhu. Je důležité, abyste byli středně najedeni a středně posíleni vodou.
Pohyb a celkové unavení nám nastartují očistu, která je závislá na dobití baterie v našem těle. Bez očisty to prostě nejde, nebo jen částečné. Je důležité se dobře unavit. Nepodceňujte sílu pohybu a pravidelně se mu začněte věnovat. Pokud víte, že nemáte vůli, pořiďte si pejska, který pohyb na vás bude vyžadovat. Je také dobré myslet pozitivně. Říkejte si každou chvíli, že jste dobře naladění a mám krásné tělo.

Tyto slova si dokážete zakódovat v mozku a opravdu se vaše tělo bude přizpůsobovat. Je důležité mít se rád. Také duše a dobré popovídání dělá s vámi a s vaší energií zázraky. O dobrý pocit byste se měli obohatit, je dobré něco udělat. Zasaďte strom, keř, seberte odpadky v přírodě apod. To vše vám udělá moc dobrý pocit na duši. Pokud uděláte takovýto krok, vždy si při průjezdu daného místa připomenete svou účast a bude vám dobře. K večeru je dobré vypnout všechny zářiče, to znamená, mobily, televizi, nebo počítač. Relaxujte ve vodě, dopřejte si lázeň s mořskou solí, pokud máte sprchu, třete si mořskou solí tělo, vyčistíte kůži, póry a smyjete ze sebe negativní energii.

Smějte se a těšte se na příjemné věci, i kdyby to byla jenom první jarní květina co uvidíte, či ptáček. Je dobré se posadit někde v parku a několik minut jen tak v klidu pozorovat procházející lidi a poslouchat zpěv ptactva. A co potřebujete ke štěstí? Dělejte dobré skutky a vězte, že vše se vám jednou vrátí.

Přečíst  Oxygenoterapie: Terapie kyslíkem
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..